Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
68/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Final Fantasy VII

Data wydania: styczeń 1997
Platformy: PC, PS1, PS3, PSP, PSV, iOS, Android, PS4, XBox Switch
Gatunek: RPG

Opis: jak nie lubiłem gier z Azji to to jest jedyna seria która siedzi w mym serduszku. Japońska gra RPG. Można zobaczyć po mnogości platform jaki sukces zdobyła na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Walki turowe, system rozwoju postaci ehh to było piękne. Pierwszy raz grałem na PS1 później na PC.

Fabułę wklejam podpierdzieloną jak zwykle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głównym bohaterem gry jest Cloud Strife – były żołnierz, a obecnie jeden z członków ruchu oporu Avalanche. Osoby wchodzące w skład tej grupy buntują się przeciwko działaniom potężnej organizacji Shinra eksploatującej Mako, czyli energię życiową całej planety. Członkowie Avalanche uważają, że działania korporacji Shinra negatywnie wpływają na środowisko, co może doprowadzić do stopniowego wyniszczenia świata. Chcąc zapobiec takiemu przebiegowi wydarzeń, ruch oporu decyduje się na wysadzenie jednego z reaktorów Mako, co ma choć trochę pokrzyżować plany Shinry. Szybko okazuje się jednak, że zalążek fabularny przedstawiony na początku zabawy jest tylko kroplą w morzu całej intrygi, w trakcie poznawania której członkowie Avalanche wplątują się w znacznie większe kłopoty.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 9,1
Gry-online: 8,8

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 68/100 #100oldgamechallange 

Dzisiejsza gra:

Final Fantasy VII

Data wydani...

źródło: comment_XKqmkByCIYZw06knWMLgJ40JgiYIUlXO.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Krx_S Setki godzin, wszystkich kombinacji materii, poszukiwania ribbonów, walki z Weaponami i Sephiroth #!$%@? :)
Dałbym milion plusów jakby można.
No i czekam na remake ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krx_S Aeris... () moja ukochana gra! Znałam ją na pamięć, a ile czasu #!$%@?ły Emerald Weapon spędzał mi sen z powiek to nawet nie określę xD
  • Odpowiedz
@Krx_S: Zliczasz jaka gra dostała Olę plusów? Pewnie te liczby się zmieniają ale nieznacznie. Fajnie jakbyś przy setnej zrobił takie podsumowanie
  • Odpowiedz