Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 101! Stęskniliście się za normalnymi wysrywami? No to #!$%@? dzień dobry, 19 minut, z czego 17,5 minuty to #!$%@? w prusaku. Brawo bebzun, mega interesujący odcinek! 10 haseł trafionych, bez bingo. Wyniki:
COMBO! #kieleckiulaniec mówi w PRUSAKU że DZISIEJ dostał donos na nowy lokal
Dodatki do JĘZYKA: DEL FAAAWERO; TUTEJ; STEROPIAN; LEMONKA; SE

COMBO! 0:55 DYSTANS w dzisiejszym wysrywie runął szybciej niż mur oddzielający Westeros od terenów Dzikich w 8 sezonie Gry o Tron. Darliśmy z niego łacha, że się PRZYPIERMANDALA do chlebków naan

2:51 jest i KASANDRA! Powitajmy ją piosenką "Miłość rośnie wokół nas", a konkretnie fragmentem śpiewanym przez samego ulańca:
https://youtu.be/NsZ4xk3389U?t=156

COMBO! 4:04 JANUSZ PRZY KORYCIE po raz kolejny zademonstrował rewelacyjny sposób na ponaglanie załogi żeby szybko przyniosła żarcie. Mianowicie, odpala swoje JAPKO, włącza stoper i liczy w ile minut uwiną się z zamówieniem.

Zastanawiałem się czy dzisiejszą wyprawę kulinarną zaliczyć do kategorii FAST FOOD. Dla mnie to jest jednak coś a la chiński bar, a nie żadna restauracja, czy mała gastronomia, więc zaliczam.

10:28 trwa roast nowego baru z tajskim żarciem przez naczelnego krytyka kulinarnego Copper Mountain. Lokal nie ma KURNIA żadnych zapasów.

18:15 podsumowanie ogólne tajskiego baru: trochę LIPA
#mocnyvlog #ussponton
PatoPaczacz - Ulane Bingo 101! Stęskniliście się za normalnymi wysrywami? No to #!$%@...

źródło: comment_IKu4ADY5IbPTAJ4x2Fd4gW2m7aGcUa2C.jpg

Pobierz
  • 2
@PatoPaczacz #!$%@?łeś mnie tym na łopatki,Mordeczko: "Stęskniliście się za normalnymi wysrywami? No to #!$%@? dzień dobry"
Ulany spaślak włączył stoper by odliczać czas do przelewu. Człowiek kpina, powinni mu dać bana na wchodzenie do wiekszosci restauracji, knajp, fastfoodow, itp .