Wpis z mikrobloga

@red7000: No jest ekspresywny, ale i taki był w Napoli. Wiedzieli kogo zatrudniają. Chodzi mi o to, że gość robi mega wyniki, a ludzie i tak na niego plują.

@alonso117: U Conte, czyli kolejnego trenera na którego pluto, a zrobił mistrza po beznadziejnym sezonie Mourinho.
  • Odpowiedz
@josedra52: No nie wmówisz mi, że Zappacosta, Luiz, Barkley, Kovacic, Willian czy Giroud mogą się równać z tym co ma City czy Liverpool. Nawet z ich ławką. Zresztą w tym zdaniu bardziej chodziło mi o mentalność tych zawodników, bo to, że trzeci trener z rzędu ma problem z ich prowadzeniem nie jest czymś normalnym.
  • Odpowiedz
@realbs: zobaczymy w przyszłym sezonie co pokaże Hazard wzmocniony w lecie dużymi transferami Sarriego. Już się nie mogę doczekać przyszłego sezonu, visca el Chelsea!
  • Odpowiedz
@realbs człowieku, tu Eden ciągnął ta drużyne za uszy. W przyszłym sezonie bez Edena będziemy z dupy pozdrawiali top4. Nawet teraz eden nie grając wybitnego meczu wbił 2 bramki + asysta. 9
  • Odpowiedz
@Czelsiak: Takie samo gadanie było po 15/16, że niby Higuain ciągnął całe Napoli i Sarri już nie powtórzy swojego wyniku bez niego, a jak było to pamiętamy, bo prawie odebrał majstra Juventusowi.
  • Odpowiedz
@eldokaz1988:

Sarri on his future: “tomorrow I will speak with the club and the owners. I have a contract now so we are talking about nothing”

Sarri on being in the premier league next season with Chelsea: “As you know I love the premier league and I am lucky to be here with Chelsea. At the moment I am happy but I want to know if the club is happy.”
  • Odpowiedz
@realbs: W pełni się zgadzam, już go chyba nawet w innym twoim poście broniłem xD Piękny trener, a większość krytyki, która na niego spływa bazuje na dwóch miesiącach słabszej gry. Top 3, dwa finały i trofeum w pierwszym sezonie z takim składem - moim zdaniem wybitne osiągnięcie
  • Odpowiedz