Wpis z mikrobloga

@Glazer: mam coraz mocniejsze wrażenie, że produkcja nie tylko pcha go do finału, oni celują w to że wygra. Świadczą o tym negatywne oceny w bbnocą zachowania Madzi czy Bartka, natomiast o Łukaszu nie ma mowy. Wydaje mi się, że z czasem zaczną pogrążać Bartka i Madzię i Łukasz to wygra tak jak przewidywał pierwotny scenariusz sprzed jego wypadu.
  • Odpowiedz
@Glazer: To jest wrecz niepojete w jak dziecinnie latwy sposob mozna manipulowac ciemną masą (czyt. Madki itp.) xD
przeciez one lyknelyby wszystko, doslownie WSZYSTKO co tefałen by im przygotował.

Niesamowite jest dla mnie to jaki mozna miec w glowie pustostan.
Juz #!$%@? z BB jako programem/treścią, ale to jest zwyczajnie dobry przyklad jak mozna w latwy sposob mowic ludziom co i jak maja myslec.
  • Odpowiedz
@bigblackduck: Dokładnie w ten sam sposób manipuluje się w programach informacyjnych. Nic oczywiście nie przebije TVP, gdzie jadą całkowicie na rympał a tępa masa nadal to kupuje.
  • Odpowiedz
@bigblackduck: ale to się dzieje, telewizja mówi ludziom jak mają myśleć i im z czasem zaczyna się wydawać, że to ich własne poglądy. Ale podatność ludzi na wpływy nie ogranicza się jedynie do telewizji/internetu, wystarczy już dom, praca, osoby z którymi na co dzień przebywasz. Szczególnie autorytety, ale nie tylko. Granica tego co uważasz za swoje własne poglądy gdzieś się zaciera.
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Dokładnie. Część ludzi jest po prostu pozbawiona samodzielnego myslenia i jakiegos takiego subiektywizmu w postrzeganiu swiata. Tacy ludzie nigdy nie maja swojego zdania - teoretycznie 'ich zdanie' jest tak naprawde zaslyszanym gdzies, od kogos haslem, ktore powtarzaja jak mantre bez zadnego pomyslunku. Zalosne to i przykre zarazem.
  • Odpowiedz