Wpis z mikrobloga

1. Zamów paczkę do Żabki 30 metrów od siebie.
2. Paczka idzie.
3. Żabka nie przyjmuje paczki.
4. Paczka do odebrania kilka kilometrów dalej.
5. ?
6. Brak profitu

Super punkt odbioru paczek, #!$%@?..., Żabko...
#zabka #poczta #zakupy
  • 7
  • Odpowiedz
@kt13: Już dzwoniłem. Dowiedziałem się, że mogą nie przyjąć jak jest za duża (moja: szczoteczka do zębów) lub jak nie mają miejsca. Jednym słowem mogę sobie składać zażalenia do usranej śmierci - pani z Żabki powie, że nie miała gdzie jej położyć i mogę cmoknąć się w dupsko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gari90 spytaj się czy niepełnosprawnym też kaza jechać do innej ząbki niż sobie zabiorą i czy inna wybrana żabka nie ma schodów . trzeba chamow cisnąć
  • Odpowiedz
@Gari90: wiem, że jest coś takiego, że dana Żabka ma określoną ilość z góry, którą może przyjąć (zależy to od powierzchni sklepu) Może przyjąć powiedzmy 10 i tej 11 już system nie przyjmie, ale można zrobić tak, że wziąć paczkę od kuriera i wprowadzić ją do systemu dopiero jak któraś z tych dziesięciu paczek zostanie odebrana przez klienta(zrobi się miejsce w systemie) no ale od karyn z Żabek nie oczekujmy uprzejmości
  • Odpowiedz
@sesesesese: Takiej kombinacji bym nawet nie oczekiwał i nie wymagał od nikogo, bo to ryzyko i dla pracowników Żabki i dla kuriera, który zostawia paczkę "na gębę" (myślę, że ich systemy są jakoś połączone - jak tamta systemowo nie odbierze, to kurier też nie ma możliwości jej "wypisać"). Mimo wszystko jestem mocno niezadowolony - tyle co odkryłem, że Żabka 20 metrów ode mnie przyjmuje paczki, żeby 2 dni później zasuwać do
  • Odpowiedz