Wpis z mikrobloga

kod na PREMIUM do Monese ważny 3 miesiące
normalnie to by kosztowało 45 funtów więc ładna promocja

kod: PREMIUMPLEASE

Wrzucam bo sporo mirków skorzystało

Zaktualizować aplikacje do najnowszej wersji.
Menu - Promocje i dodajemy kod, cieszymy funkcjami premium jak na screenie przez 3 miesiące za darmo :)

Dla tych którzy nie mają: łatwy sposób by dostać 15 funtów za darmo
1. Rejestracja konta (można na rózne dokumenty, nawet ksiązeczke wojskową czy prawo jazdy), podanie adresu gdzie maja przysłać kartę (mi przysłali po niecałych dwóch dniach, pomimo, że szacowany to był prawie 2 tygodnie).
Ważne by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro) ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu :)

Konieczne by podczas rejestracji podać kod który wyśle na PW by nie łamać regulaminu by naliczyło prezent w postaci 15 funtów oraz wysyłka karty byłą darmowa.

2. Aktywacja karty i zasilenie (ja to zrobiłem Revolutem, ale można też przelewem)
3. Kupienie sobie coś np. batonika w sklepie płacąc kartą Monese
4. Wpada bonus 15 funtów.

Kontaktowałem się z Monese i mi odpisali, że wystarczy by się zarejestrować do końca maja, na kartę można spokojnie czekać bez nerwów, zrobić transakcję i się dostanie 15 funtów :)

Częste pytania :)
Wysyłka karty jest darmowa gdy podaje się kod.
Zasilenie karty: gdy przelewem to nie ma ceny minimalnej, byleby starczyło by coś kupić. Jeśli kartą (co polecam) to minimum 10 funtów. (w kilka sekund można przez Google Pay lub Apple Pay)
Transakcja: wystarczy kupić sobie coś w sklepie (podobno online tez można jakąś transakcje zrobić)

PS Monese powstało lata przed Revolutem, chyba chcą ich bardzo ścigać :)

PS w #revolut można od dziś dodawać karty do Apple Pay (mi MasterCard udało sie podpiąć, choć kilku mirków pisało że oni nie mogą) #apple

---
Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy
#niehivekodyodlubiekiedy :D #cebuladeals

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
LubieKiedy - kod na PREMIUM do Monese ważny 3 miesiące
normalnie to by kosztowało 45...

źródło: comment_L7MQADokbP4WbovZIgdTYKWu2WHL9YRd.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@Gawith_Apricot: nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ode mnie nic takiego nie chcieli, żaden mirek tez mi nic o takim czyms nie pisał, dwoch trafilo na to że z konsultantem na audio musieli sie przywitac, ale wystarczy hcyba po 17 sie rejejstrowac bo wtedy juz nie pracuja ( )
  • Odpowiedz