Wpis z mikrobloga

Należą się podziękowania za wielomiesięczną, systematyczną pracę dla Lachudrinio, Ben-Jammin, Rihter i innych naganiaczy na sprzedaż Lisków :) Dzięki wam grubasy i doświadczeni kryptomaniacy mogą jeszcze wciąż spokojnie akumulować Liski po ultra-niskiej cenie, skupując je z przypadkowych rąk stratnych Januszy, którzy załadowali się na poprzedniej górce po 100-140zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lisk #kryptokomedia #kryptowaluty
  • 10
@markos05: markos zobaczymy kto będzie płakał ^___^ jutro update to zobaczysz postępy, a będą takie jakie pisałem pare postów niżej. Poklepywanie po plecach nic nie da. Sprzedaż ze stratą tak czy siak kupuj kupuj po 2usd póki tanie. Sprzedasz po 0,10 usd :) tu te mun ;d
@markos05: Cały czas #!$%@?ą mnie goście którzy śledzą niektóre tagi krypto tylko po to żeby pisać jaka to "#!$%@? i scam". Zakładam, że #!$%@? masę hajsu kupując na górce i teraz wyrzucają swoją żółć na innych.
@Lachudrinio: również chciałbym dokupić co nieco po 0.10 USD, lecz nie będzie tak dobrze ;) Chyba, że ktoś jest chętny sprzedać mi za tą cenę poza rynkiem :P

Btw - sprzedaż poniżej ustalonych targetów cenowych w ogóle mnie nie interesuje. Lecz może znajdziesz jeszcze troszkę Januszy, którzy chętnie to zrobią. Życzę powodzenia :)
@bartolama: Nic do pieniedzy nie mam xd ale sie uczepiliscie liska jak to by był wasz Bóg, powstawcie sobie pomnik najlepiej. Tyle lania wody przez Kordka a wy idziecie za nim jak stado baranów, to was traktuje jak barany. Klapki na oczy i naprzód. Czekam z niecierpliwościa jak stracicie dorobki zycia xd. Kłamcy wierzycie, a jak ja pisze prawde czy rither to nie chcecie wierzyć, macie wyprane mózgi i niezle hodlujecie