Wpis z mikrobloga

@Harmideron: przypatrywałem się przy dziennym świetle, pod halogenem i nie widziałem. No ale okej, kłócił się nie będę, nie mam parcia na bycie ditejlingowcem :p
@Shodan56: jak bardzo chcesz wiedzieć to pisz na priv, ale raczej się opłacało :)
@muak47: tak, ale ciii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niedoszly_kierowca: K2 Masner. Nie mam porównania z lepszymi, ale na moje umiejętności pewnie aż za dobra ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Mayon rozważ zabezpieczenie lamp warstwa UV :) nie wiem jak długo wosk wytrzyma na lampach, ale ja u siebie jak pierwszy raz polerowalem to zostawiłem bez uv (i bez wosku) i po 1-2 miesiącach były gorsze niż przed polerowaniem
  • Odpowiedz
@adoe: o widzisz, dzięki za cenną sugestię. A jesteś może w stanie polecić jakiś środek? Wiem że inna szkoła renowacji lamp to lakierowanie bezbarwnym od razu po papierze, no ale skoro już wypolerowałem to bym je czymś chętnie zabezpieczył.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mayon niestety nic nie znam godnego uwagi, przy drugim podejściu kupiłem gotowy zestaw z allegro w którym była mała butelka z UV. Wydaje mi się, że cokolwiek zda egzamin. I tak na razie z woskiem wydaje mi się, że będę na trochę zabezpieczone :) ale nie wiem nie znam się robię to czysto hobbistycznie
  • Odpowiedz
@adoe: rozumiem, będę szukał. No a jak trzeba będzie czasami je odświeżyć to trudno. Były już w takim stanie, że raczej nie mam czego żałować :)
  • Odpowiedz
@vrsf: Nie mam pojęcia. Łączny czas pracy w moim przypadku to pewnie ok. 1,5-2h na jedną lampę, fachowcy pewnie mają sposoby na skrócenie tego czasu. Jeśli miałbym strzelać, podejrzewam że od 100zł u jakiegoś amatora (jak ja), który sobie dorabia po godzinach, do kilku 'grubszych' stówek w profesjonalnych studiach detailingowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale prawdę mówiąc, jeśli masz czas i trochę chęci, polecam spróbować samemu. Poradników
  • Odpowiedz
@Mayon: dziękuję za odpowiedź! Jutro z ciekawości zadzwonię do jakiegoś takiego studia i się zapytam. Zawołam Cię w tym poście i dam znać co i jak :). A jeśli chodzi o satysfakcję, to zawsze jest to miłe uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz