Wpis z mikrobloga

Jełopy, te dzieci będą pracować na wasze emerytury! Nie zczailiście jeszcze, że ZUS to piramida finansowa i ktoś musi tam wpłacać kasę, żeby to nie jabło w #!$%@?? Dadzą pewnie nawet 1000+, bo wiedzą co ich czeka za kilkanaście lat. Druga opcja jest taka jak w Niemczech. Import ciapaków, którzy będą robić na niemieckie emerytury, tylko oni nie pracują..
  • Odpowiedz
@Marasmeus:

Wg mnie ktoś słusznie zauważył że ludzie głosują wg własnego interesu i zamiast aktywizować młodych ludzi do głosowania nie na Pińcet czy 700 + tylko na innych Ci siedzą na wykopie i gadają jak to źle bo babcia zagłosowała na pis. W jej interesie to było bo jej mało zycia już zostału a ten młody gagatek pewnie nie wie że w najmłodszej grupie wyborców byl tylko co czwarty (25%
  • Odpowiedz
Mam dla wszystkich pro tip, naróbcie sobie bombelkow, tak ze 3 żeby jeszcze kartę dużej rodziny dostać, oddajcie babce w rodzine zastępcza i macie 7,5 tys na miesiąc .. na #!$%@? tu pracować, niech bezdzietne lemingi się chociaż na coś przydadzą :D
  • Odpowiedz
@bi-tek: Dla mnie to żałosne, że młodzi ludzie siedzą na dupie #!$%@?ąc, że i tak nic sie nie zmieni i wolą grać w CS'ka niz ruszyc dupe na te pol godziny i zaglosowac na cokolwiek poza pisem.
  • Odpowiedz
@Marasmeus: Dlatego powinni wydawać zaświadczenia o obecności na wyborach i jak ktoś #!$%@? jak to mu źle i nie był na wyborach to nie ma prawa narzekać ani na pis ani na żadną inną partie, po prostu to jest pokazanie że ma w poważaniu to co dzieje się z jego podatkami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fighter_forGlory i niezdecydowani będą głosowali na to co widza w tv czyli jeszcze silniejsze będą dwie największe partie. Porównaj wyniki wyborów przy dużej i małej frekwencji.
  • Odpowiedz