Wpis z mikrobloga

Mnie i mojej dziewczynie ostatnio przestały działać powiadomienia na MiBandzie 2, zarówno Messenger, jak i GMail i SMS. Wszystko inne działa, tylko te powiadomienia przestały, a przyznam że dla mnie to jest dość istotne. Czy ktoś z was również ma ten problem?
Nie wiem czy czasem to nie nastąpiło po ostatniej aktualizacji MiFita
#miband2 #xiaomi
  • 9
@ChineseMobilePhones: powiadomienia o dzwonieniu wręcz w drugą stronę - nawet jak odbiorę telefon to dalej opaska wibruje, co #!$%@? niemiłosiernie xD zrobiłem właśnie downgrade do starszej wersji (3.6.0) i wygląda na to, że działa, ale jeszcze muszę potestować
@Shusey: nie, telefonu nie. To prawdopodobnie wina MiFita. Może czas wypróbować jakąś alternatywną appkę
@sylwke3100: raczej miał, bo wcześniej działało, więc chyba nagle sam nie stracił tego dostępu? Teraz już nie sprawdzę bo zrobiłem downgrade, ale wieczorem zerknę na drugiej opasce
@Marmite: ja i mój niebieski mamy to samo od dłuższego czasu. Po ostatniej aktualizacji mifit już działało ale tylko przez kilka dni... też milion sposobów z internetu próbowaliśmy i nic :| Strasznie jest to irytujące bo głównie do tego ta opaska miała mi służyć... ( ja mam mi band 2, niebieski amazefit)