Wpis z mikrobloga

@przepyszna_frytka: Używałem SBD, A7, czerwonych monsterów i tych Yellow Jacket.

Monstery czerwone bardzo szybko się rozciągają, nie polecam > A7 są spoko, ale raczej jakość wykonania odstaje od Titana i SBD > Titan i SBD różnią się w zasadzie tym, że Titan nie ma formy "stożka" (nie są zwężane na dole). Zamówiłbym je jedynie rozmiar mniejsze, niż mam obecnie. (SBD używałem M i były spoko, Titany mam, ale XS spokojnie
  • Odpowiedz
@urak666: w sumie to nigdy na nodze nie mialem, ale ogladalem tutoriale jak zakladac xd
jakis typek na yt tez wstawial filmik, w ktorym mowil, ze jak na noc sie nalozy na butelke 2L to aie rozciagna i latwiej wchodzi i mowil, ze nawet sbd xs wcisnie xD
  • Odpowiedz
@przepyszna_frytka: no tylko po co. Rozmiar wystarczy taki, żeby w miarę się nie siłowac z zakładaniem przed trenigniem. Nie wiem,czy dodatkowe 20min na zakładanie i 20min na ściąganie tego jest warte dodania watpliwych 2.5kg.

Jak to mają być twoje pierwsze neopreny to weź rehbandy, różnicy nie uswiadczysz, a zaoszczędzisz (o ile dobrze pamiętam to są tańsze).
  • Odpowiedz