Wpis z mikrobloga

@tallman: Chyba negatywny. Jedyna partia ideowa z jasnym, szczerym programem. Żałuję że nie weszli mimo ze nie jest mi z nimi nic a nic po drodze. Razem to szansa no nowoczesną, nową lewicę gotową na dzisiejsze problemy.
  • Odpowiedz
@Byter: @DizzyEgg: ja szanuję tylko za poglądy na temat energetyki. Ale żeby głosić hasła typu "taka sama płaca minimalna we wszystkich krajach unii europejskiej w przeciągu kilku lat" to trzeba być albo głupim albo naiwnym.
  • Odpowiedz
Razem > Wiosna


@DizzyEgg: też tak uważam, merytorycznie Zandberg zawsze umie przedstawić swoje argumenty i wejść w dyskusję.
wiosna to populistyczne gówno. ten wynik tylko pokazuje jakimi prostymi do zmanipulowania głąbami są lewaki i zboki.
  • Odpowiedz
@Byter: @DizzyEgg: Razem, podobnie jak Korwin, samą gospodarką i swoją "szczerością" #!$%@? zdziałają w tym debilnym społeczeństwie głosującym za populizmami. Nie ma na te partie miejsca. #!$%@? znalazł sobie sposób: polubił się z kibolstwem, nacjonalistami, ultrakatolstwem i zabobonistami. I jest wynik. Wiosna to odpowiedź populistyczna na potrzeby lewicy i głupich ludzi. I niech im zdrówka, bo fanatyzmy skrajne w postaci #!$%@? i Zoidberga to pomyłka i margines polityczny:
  • Odpowiedz
@tallman: Nie no, fakt faktem, że to komuniści i ich postulaty to czysta komuna - ale po pierwsze mają chociaż jakąś ideologię, której się trzymają. A po drugie zdają się chcieć dobrze (wiadomo, nie udałoby się - ale oni tak uważają, że to by coś poprawiło). A populistyczne partie władzy, które powiedzą cokolwiek tylko chce elektorat usłyszeć to jeszcze gorsza zgnilizna od faktycznych komunistów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@tallman: wolę ich niż wiosnę. Wiosna to #!$%@? socjalistyczne coś z lgbtq na czele. Razemj to typowa lewica z konkretnym programem..totalnie nierealnym i z dupy ale jakimś programem i wyliczeniami. Szacun za to mimo że mam z tymi komunistami i tak 0 wspólnego. No i są chyba i tak mniej socjalistyczni od wiosny patrząc na ideowy program wiosny, same wydatki zero gospodarki.
  • Odpowiedz
@tallman: będąc praktycznie skrajnym liberałem (czy jak kto woli wolnościowcem) a nie jakimś konserwatywnym podrabiańcem ogromnie mi szkoda ze razem się nie załapało. Mimo, ze do ich poglądów gospodarczych jest mi bardzo daleko (dokręcanie śruby kolejnymi progami podatkowymi? Europejska płaca minimalna?) to zdecydowanie popieram ich stanowisko w kwestiach swiatopogladowych („zajmijcie się swoim życiem, państwo nie jest od tego”).
No i poza tym, dla Zandberga ogromny szacunek, zajebiscie inteligentny z niego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Razem > Wiosna


@DizzyEgg: też tak uważam, merytorycznie Zandberg zawsze umie przedstawić swoje argumenty i wejść w dyskusję.

wiosna to populistyczne gówno. ten wynik tylko pokazuje jakimi prostymi do zmanipulowania głąbami są lewaki i zboki.

@cerastes: tak samo jak wynik konfederacji pokazuje jakimi prostymi do zmanipulowania głąbami są prawaki i zboki

  • Odpowiedz