Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej @ZespolmBanku jak można zaznaczyć na STAŁE brak kontaktu telefonicznego od Was? W listopadzie 2018 miałem podobny e-mail od Was ale bez pogrubionego tekstu niżej

()

Pozdrawiam JcL

Dzień dobry,
nie wyraziłeś swojej zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych.
Nie będziemy przedstawiać Ci nowych ofert, natomiast możemy dzwonić w celach informacyjnych.
Możemy ponowić kontakt w przyszłości, aby sprawdzić czy nie zmieniłeś zdania.
Zgodę możesz wyrazić/wycofać w dowolnym momencie dzwoniąc na mLinię lub kontaktując się z naszą placówką.

Z pozdrowieniami
Zespół mBanku

#mbank #mbank #spam #telemarketing
  • 5
@JcL, odwołać zgodę na kontakty telefoniczne w celach marketingowych możesz mailowo. Jeśli będziemy się z Tobą kontaktować, to tylko informacyjnie. Możemy też po jakimś czasie zadzwonić do Ciebie, czy nie zmieniłeś zdania.
@JcL, możemy zaznaczyć, że nie życzysz sobie żadnych reklam od nas, zarówno w kontaktach telefonicznych jak i elektronicznych. Napisz to w swoim mailu, jeśli wybierzesz ten sposób odwołania zgody marketingowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZespolmBanku: walczycie dalej........ ( )

Dzień dobry,



przykro mi, ale Pana wiadomość nie trafia do osoby rozpatrującej dyspozycję a na ogólną skrzynkę.

W tej formie kontaktu nie mam możliwości dodania komentarza do wniosku.


Jeśli będzie się z Panem w przyszłości kontaktował nasz pracownik proszę przekazać mu te informacje.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z odwołaniem zgód marketingowych zapraszam Pana do rozmowy zekspertem online, konsultantem mLinii lub
@JcL, zgodnie z otrzymaną przez Ciebie informacją konsultanci obsługujący korespondencję email nie mają możliwości dodawania uwag do złożónych wniosków. Jeśli chcesz wycofać zgodę na kontakty marketingowe po prostu wyślij maila z taką prośbą podając w mailu swój numer konta. Jeśli natomiast chcesz dodać uwagi do wniosku skontaktuj się z jednym ze wskazanych kanałów.