Wpis z mikrobloga

@Kinja: no właśnie lekarz jej powiedział, że następnym razem to powinna już koniecznie zrobić badanie. zlamiła, bo jutro prawdopodobnie zacznie jej się okres, a w piątek musi zacząć nowy blister. na prywatną wizytę jej nie stać.
  • Odpowiedz
  • 1
Niech spróbuje wziąć w aptece w której zawsze kupuje tabletki - i gdzie ją kojarzą - z obietnicą, że doniesie receptę na dniach. Wielokrotnie tak brałam, bo też jestem spoznialską fujarą i donosilam recepty trochę później. Albo internista powinien wypisać, chociaż wiem że często robią z tym problemy... albo jak ma znajomego weterynarza to niech poprosi o receptę :D
  • Odpowiedz
@rozowy_kroliczek niech spróbuje u rodzinnego/internisty. Mi raz się zdarzyło, że nie zauważyłam że już mi się skończyły tabletki, byłam przekonana że jeszcze jedno opakowanie mam, a to był dzień w którym musiałam wziąć następne opakowanie już. Pech też chciał, że mój lekarz zrobił sobie wolne. Poleciałam szybko do rodzinnego, powiedziałam, że sytuacja jest awaryjna i że powinnam dzisiaj wziąć tabletkę, a nie mam jak teraz zdobyć recepty u swojego ginekologa. Dostałam na
  • Odpowiedz
@rozowy_kroliczek jak byłam na anty to po prostu dzwoniłam do kliniki na recepcję z prośbą o receptę. Jeżeli ostatnia wizyta była nie później niż rok temu to po prostu recepta czekała w recepcji po kilku dniach. Receptę wypisuje kto bądź bo zawsze inny lekarz był na papierku. Z tego co wiem to praktyka większości poradni ginekologicznych, niech najpierw spróbuje w ten sposób.
  • Odpowiedz