Wpis z mikrobloga

Dwa miesiące temu przeprowadziłem się do nowego mieszkania. Każdego dnia przed moim domem jest grupa czarnuchów sprzedających narkotyki i robiących inne czarnuchy. Kiedyś nazwałam bolisi z tego powodu i powiedzieli mi, że jest to dobrze znany broblem, więc powinienem je zignorować i kupić spray pieprzowy do samoobrony.

Tak więc wczoraj po pracy jest grupa, która bardzo wyraźnie sprzedaje narkotyki. To nie jest jakaś wiejska dziura; jest to dobrze zaludniona część miasta w G * rmoney z ludźmi, którzy je widzą, ale te czarnuchy po prostu nie dają fugga. Pomyślałem, że dobrze byłoby pójść do frontowych drzwi i zacząć filmować je z odległości 5 metrów. Pomyślałem, że poczują się zastraszeni i uciekną. Trzy sekundy później jeden z nich zauważa mnie, a drugi natychmiast wyciąga nóż i biegnie w moim kierunku. Wskoczyłem do domu i zamknąłem frontowe drzwi, zanim mnie złapał.

Patrząc przez okno, czarnuchy nie są już na swoim zwykłym miejscu. Ale boję się, że po prostu siedzą gdzieś, czekając, aż znowu wyjdę z domu.

pic związane, to mówi czarnuchy

#niemcy #murzyni
źródło: comment_WlXCCEOlBHJ1eHPdMjh6i3Y4DaPdbzZ1.jpg
  • 5