Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Olivia: ten przykład doskonale pokazuje że dyskryminacja kobiet wciąż istnieje, chociaż głównie tacy napinacze mają odwagę szczekać tylko w Internecie, miałam "przyjemność" poznać mizoginów irl i jedyne co potrafili to spalić buraczka i być typowymi nice guyami
  • Odpowiedz
@Olivia: Jestesmy zwierzetami przeciez, nikomu nic zlego nie zrobili swoja akcja, a ty na nich plujesz. Jestes zazdrosna chyba, ze ciebie nikt nie chce nawet po ciemku pocalowac. #!$%@? sie od nich, od ich anala i od nich. Katoliczko moralna wielka, kociara pewnie masterrace. Ha tfu.
  • Odpowiedz
@RatKing: Strasznie jesteś emocjonalny jak na mężczyznę i łatwo dajesz się ponieść emocjom XD. Nie potrafisz nawet panować nad złością. Ja Tobie też nic złego nie zrobiłam wiec dlaczego Ty na mnie plujesz i mnie obrażasz?
  • Odpowiedz
@dw5002: kurdę trochę mnie jakaś żenada wzięła, że nie mogli się powstrzymać nawet w takim maku, więc nie chcę wiedzieć co musiała czuć osoba na kasie
  • Odpowiedz
@dw5002: koleś wkłada tłustej losze w odbyt na oczach ludzi jedzących w macdonaldzie - hehehehe ale beka lol kto odważnej zabroni to na pewno prawdziwa miłość widać lubi publicznie

gej z gejem złapią się za ręce - NACHALNA HOMOPROPAGANDA ZBOCZENIE WARA OD NASZYCH DZIECI JAK MOŻNA WKŁADAĆ PENISY W ODBYTY NIECH TRZYMAJĄ SIĘ ZA RĘCE U SIEBIE W DOMU

xD
  • Odpowiedz