Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacowykopek:
Nie wykręcisz się i nie próbuj odwracać kota ogonem. Chciałeś mnie obrazić pisząc "następna chętna".
Wyraźnie napisałam, że Ci ludzie dla mnie zachowują się jak zwierzęta bo uprawiają seks w miejscu publicznym. Skoro użyłam słowo "zwierzęta", to ich zachowanie jest dla mnie budzące odrazę, świadczące o tym, że nie panują nad swoją żądzą, złe, że tego absolutnie nie popieram i sama bym tak nie zrobiła a Ty odp. mi że jestem następna chętna - biorąc pod uwagę, że mój kometarz o ich zachowaiu jak zwierzęta moża zrozumieć tylko w jeden sposób, tak, chciałeś mnie obrazić.
To, że miałeś w stosunku do mnie złe intencje i chciałeś mnie obrazić może wywnioskować po Twoich innych komentarzch do mnie i do innej dziewczyny. Twój obraźliwy komentarz i Twojego kolegi zostały już usunięte przez moderatowa ale zapisałam je sobie żebym mogła Cie tu zacytować.
Po zapytaniu się dlaczego mnie obrażasz odesłałeś mnie do komentarza innego użytkownika, króry podobno mnie rozpracował... jego komentarz do @RocketQueen , która napisała bardzo podobny komentarz do mojego brzmiał "też byś tak chciała co? ale nikt cię nawet kijem od szczoty przez szmatę nie tknie xDD jprdl to już się nawet nie można poruchać w publicznym miejscu...". Do tego własnie komentarza odesłałeś mnie jak zadałam Ci pytanie dlaczego mnie obrażasz...
A Ty kolego napisałeś tej dziewczynie również obraźliwy komentarz, który został usunięty przez moderatora, o takiej oto treści: "a myślisz, że po co @RocketQueen przychodzi co niedzielę do maka w miniowce bez majtek i wypina się pod kasą przez 2min udając że szuka reszty? Liczy na jakieś ukradkowe zbolcowanie, a tu nawet żule odwracają wzrok. Wiadome, że jak któraś ma lepiej
  • Odpowiedz