Wpis z mikrobloga

@Shodan56: No właśnie widziałem ten argument kilka razy i nie przekonuje mnie. W post produkcji mogą co najwyżej ukryć tani wygląd tych kostiumów - zamiast plastikowego worka na śmieci, będzie wyglądać na stalową zbroję... ale ona nadal będzie wyglądać jak worek na śmieci. Tylko taki twardszy.
Widziałem zdjęcia z planów różnych seriali i nie leciało taką tandetą... Zwłaszcza, że nie poprawili wrażenia po tym jak geralt wyszedł w worku na śmieci
  • Odpowiedz
@caprica7: "Gówno widziałem ale hejtuje" XD Nawet #!$%@? Teaser teasera nie wyszedł. Geralta rok temu widziałeś? Aktor w kostiumie bez make-upu, bez jakiejkolwiek charakteryzacji pokazał się jako zajawka i "łoo #!$%@? ale #!$%@? Geralt" XD Nie bronie tego serialu bo pewnie wyjdzie kaszana ale gówno widziałeś także nie #!$%@?
  • Odpowiedz
@caprica7: #!$%@? po co robić na siłę superanckie rzeczy i mieć przerost formy nad treścią. Realistyczny świat a oni robią jakieś udziwnienia żeby wyglądało cool.
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: Hejo, nigdzie nie napisałem, że serial jest #!$%@?, napisałem jedynie, że to co pokazali mi się nie podoba. Nawet w pierwszym poście napisałem, że intryguje mnie efekt końcowy (bo go jeszcze nie znam)
  • Odpowiedz