Wpis z mikrobloga

@Kubeczek75:

Przepisy na herbatę - Herbatka pomarańczowa

Herbata, która swoim smakiem i zapachem przywołuje gorące lato. Jest pyszna zarówno na ciepło, jak i na zimno z kilkoma kostkami lodu w upalny dzień.

Składniki i przygotowanie:

niecała łyżeczka ulubionej czarnej herbaty
1/3 szklanki soku pomarańczowego
1 łyżeczka brązowego cukru
starta skórka z 1/2 pomarańczy

Herbatę wsypać do zaparzacza i zalać wrzącą wodą do 2/3 szklanki. Parzyć pod przykryciem ok. 5 minut. Następnie
  • Odpowiedz
@Kubeczek75: ja chodziłem do gimnazjum gdzie było sporo patusow i innych popaprancow, którzy poniżali innych o co tylko można było, ale nigdy nikt się nie śmiał, że ktoś ma gorsze ciuchy. Ale to było z 10 lat temu i w Polsce B, gdzie mało kogo było stać na firmowki.
  • Odpowiedz
@LewaRenkaBoga: najsmutniejsze jest to, że jak masz już te 18-20 lat to przestajesz się przejmować takimi dzbanami i robisz swoje

ale jak się jest dzieckiem to takie docinki potrafią naprawdę dręczyć psychikę małego bombelka
  • Odpowiedz
@Kubeczek75: gdzie wy chodziliscie do szkoly ze wysmiewali was za buty? dręczenie i przemoc owszem maja miejsce w szkole ale wysmiewanie za buty?
nie mam takich doswiadczen ale moze dlatego ze ja wychowalem na typowym polskim blokowisku i raczej wszyscy zyli na podobnym poziomie z lekkimi odchylami, nikt na buty uwagi nie zwracal raczej
  • Odpowiedz
@Krzysiekj220 aha, a ile masz lat? Jak wiecej niż 30 to wiesz, ze kiedyś płacąc więcej za nike, Adidas itd placilo się za jakość i te buty były wygodniejsze, przede wszystkim trwalsze niż tanie nonamey. Od długiego czasu obserwuję, że płaci się za znaczek, a buty to szmelc niezależnie od ceny
  • Odpowiedz