Wpis z mikrobloga

@thekes byłem w tigaki w zeszłym roku. Wszystko zaplanowane samemu, wylot z Poznania., na miejscu wynajęty samochód żeby zwiedzić wyspę, wycieczka na bodrum żeby zjeść kebab i pooglądać tureckie klimaty. Woda, pogoda spoko... Oczywiście bardziej polecam Tajlandie ale trzeba mieć kilka razy większy budżet niż w przypadku KOSu. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@thekes Byłem kilka lat temu przez biuro podróży. Nie pamiętam nazwy hotelu, ale pamiętam że byl ostatni przed termami. Wyspa ogólnie spoko, hotel gorzej. Taka "Grecka komuna".

Polecam wynająć samochód i objechać sobie wyspe, cały dzień zejdzie. Jeśli jedziesz z biurem to przypadkiem nie wykupuj pierwszego dnia wycieczek u rezydenta. Dużo taniej wychodzi kupienie na wyspie w lokalnych biurach.
@thekes byłem kilka lat wstecz, hotel Apollo Palace, moje oczekiwania spełnił. Wyspa bardzo ładna, jest co robić żeby w jeden dzień objechac całą wyspę. Samo miasto Kos polecam zwiedzić w osobnym dniu i najlepiej rowerem. Jedyny minus to lotnisko na Kos ale taka już specyfika małych greckich lotnisk. Chaos, ścisk i kompletny brak informacji.
@LubieKiedy rower miałem z hotelu za 1 euro za dzień, warto iść wypożyczyć przed śniadaniem bo potem są już tylko te droższe ( ͡º ͜ʖ͡º). Auto wypożyczyłem z wypożyczalni która poleciła rezydentka
@LubieKiedy rowery nie wypozyczalismy. Samochód z bookingcars.. Najlepiej chyba po prostu najtańsza opcje. Mieliśmy na tydzień dali am po 2dniach Spóźnienia a i tak policzyli za cały tydzień mimo zapewnień miłej pani że coś tam będzie taniej za opóźnienie. ( ͡ ͜ʖ ͡) polecam wszelkie kwestie finansowych rabatów rozwiązywać na miejscu chociaz pomimo że tak chcieliśmy to i tak się nie dało bo takie procedury (