Wpis z mikrobloga

@LesnyBoruta: Kocham Röyksopp i nie widzę sensu wartościowania jednego gatunku nad inny. W repertuarze #!$%@? teledysków mam od klasycznych kawałków metalowych po psycho trance xD i spokojnie serduszko może pokochać każdy zespół bez robienia z siebie freethinkera ;)
  • Odpowiedz
@notoelo: Ja po prostu nie widzę tu psychodeli i w tym kontekście odpowiadałem, a nie robię z siebie wolnomyślowca, bo sam słucham często kontrastowej muzyki. No dobra trochę jednak zrobię, bo jak widzę tag Vevo to mi się czerwona lampka zapala xD
  • Odpowiedz
@LesnyBoruta: tag Vevo? no nie wiem, może ja czegoś nie widzę, ale zazwyczaj słucham muzy i mi siedzi lub nie. Ale obiecuję następnym razem polecieć jakimś #!$%@? kawałkiem w psychodeli, może stare dobre Ott ;)
  • Odpowiedz
@LesnyBoruta: Dzięki, oficjalnie cię nie lubię. Jestem w połowie Shpongle - Museum Of Consciousness [Full Album] i zatęskniłam za czasami, kiedy chciało mi się jeździć na plenerowe koncerty popalić śmiesznych papierosków - troszkę lat zanim ten album wyszedł ;______;.
  • Odpowiedz
@notoelo: No widzisz, a ja nawet nie jestem jakimś fanem Sphongle, po prostu czasem słuchałem, szczególnie jak jeździłem za miasto żeby odbywać podróże siedząc przy jakimś stawie albo w lesie #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było niedługo przed tym jak wydali ten album z tego co widzę. Ale mnie zawsze ciągnęło do mroczniejszych klimatów jednak. Lubiłem lekko masochistyczny niepokój w głowie.
  • Odpowiedz