Wpis z mikrobloga

Ugułem, to jak ktoś wysyła jeszcze paczki do nitroszczura i otyłego Hitlera, to ma coś z banią.
Serio, wiele dzieci nie nosi śniadań do szkoły, w domu rodzice alkoholicy albo bezrobotni bez szansy.
Jakim trzeba być debilem, by wysyłać do bezrobotnych alkoholików i nierobów coś więcej niż gówno i śmieci?
Za to, co oni wyrzucili, to nie jedna rodzina by oddała wiele.
Zabawa bo będziecie na lajcie, albo w filmiku.
Więcej kebabów i konserw plus kasiorka.
Wy macie Rigcz czy już wam się zupełnie w głowie po&%@!?
Dzieciaki mają chorych rodziców i to ich ogranicza, a takie dwie dorosłe mendy są dokarmiane i im się w głowie przewraca od dobrobytu.
Już Meksyk jest lepszy, bo przynajmniej inwestuje w siebie.
Pół roku bez paczki i donejtów a te nieroby zdechną z głodu. Jeden z wyrokiem ale zdolny do pracy, drugi spasiony z własnej winy.
W Polsce nadal jak w lesie.
#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 10
@Pshemeck: Cos mi sie wydaje, że takie ameby na ulicy powiedziały by takim nygusom proszacym o złotówke, ze nie maja albo, że mają wyginać do roboty, a tu #!$%@? wielka atrakcja, że jakieś niemoty niewdzięczne przeczytają ich list i pokarzą paczke. Wyslijcie mi ameby swoje zdjecia i dane, a założę kanał i bede was wymieniał bez paczek,oj bym powymieniał takie zakały społeczenstwa polskiego z przyjemnoscia. Pewnie wsród zjebów to nawet powód