Wpis z mikrobloga

Szukam dostawczaka do firmy. Potrzebuję coś pakownego ale nie za dużego. Wybór w sumie jest całkiem spory, no i tu właśnie zaczyna się problem - który będzie najlepszy? Czy ktoś eksploatuje dłużej tego typu cuda techniki i może się wypowiedzieć?
Raczej 2 miejscowy. Grunt żeby jeździł, mało palił i się nie psuł, a jak się zepsuje to względnie tanie części.

Budżet 10-15k.

Szukam czegoś typu Fiata Doblo, Peugeota Bippera, Ford Courier, Volkswagen Caddy.
Nie chcę typowych furgon-busów typu vivaro, boxer, transit.
#motoryzacja #samochody #firma
Raum - Szukam dostawczaka do firmy. Potrzebuję coś pakownego ale nie za dużego. Wybór...

źródło: comment_MocHkouJgBGX25XK5eka5XUjQ7eZyG2z.jpg

Pobierz
  • 9
@Raum: u mnie w pracy Caddy niezawodnie 6 rok jeździ. Na drodze nie stanął, ale pare większych remontów przeszedł. Rok temu dołączył Bipper. Narazie bezawaryjnie. Osobiście wolał bym Caddy.
@Raum Dobelko jedynke miałem na służbówkę w pracy, 1.4 8v, pancerny, pakowny, serwis śmiesznie tani, jeszcze z gazem latał. Miał bardzo nisko podłogę, więc ładowanie do niego jakichś większych czy cięższych rzeczy było super.
  • 0
Może troszkę mały ale mam Fiata fiorino 2014 w gazie i się przez półtora roku nic nie spieprzylo odkąd go mam, poprzedni pierwszy właściciel w książce pojazdu miał dużo faktur tylko na serwis gazu bo robił go. Systematycznie ja robię rzadziej ale robię

No i polecam
Minusem jest mała paka