Wpis z mikrobloga

Wczoraj zarzucilem 180mg emeczki a potem jeszcze 80mg na dorzutke. Waze ponad 90kg ale i tak mnie poskładało. Moze troche za duzo ale bylo warto.
Kurde gdyby ema działa tak samo za każdym razem, nie wypalała serotoniny i nie ryła beretu przy częstym stosowaniu to bym się chyba #!$%@?ł xD
Po co brać jakieś gówno-opiaty czy benzo? Kodeina nie dała mi nawet 1/10 tego stanu.

Polecam nie jeść obiadu przed lataniem. Jak schodziło to wszystko wybełtałem.
I polecam mdma w krysztale a nie #!$%@? piguł bo nigdy nie wiadomo co tam jest.
Next time planuje dorwać MDA i porównać.

Btw też macie takie problemy z odlaniem sie? Nawet przy mniejszych dawkach mialem a wczoraj przy wypiciu ok 3l wody lałem tylko raz i to ze sporym problemem. Pewnie przedawkowanie co?
#narkotykizawszespoko #mdma
  • 30
  • Odpowiedz
@sebagohamalysz nie przedawkowanie, tylko emka zatrzymuje wodę w organizmie. Trzeba się nawadniać podczas zabawy, wiadomo. Jednak 3l wody na wieczór to trochę za dużo. Może dojść do zbytniego rozcieczenia sodu w organizmie. Tak z litr mniej bym polecał, albo w ogóle postawić na izotoniki.
  • Odpowiedz
@sebagohamalysz: tak jak @Proxnik mówi, lepiej nie pić zbyt wiele wody, bo rozcieńczysz się za bardzo i skończysz w szpitalu. no i izotoniki lepsze od wody.

Jak schodziło to wszystko wybełtałem.


uh, nigdy nie zdarzyło mi się wymiotować po emce, nawet mdłości żadnych nie
  • Odpowiedz
@atteint: dziewczyna miała właśnie dosyć grube halucynacje. i mogła na nie wpływać. np pojawiał jej sie rój muszek w pokoju którymi mogła sterować ręką xD
albo budynki których nie było. w pewnym momencie była pewna że leci mi z nosa krew xD
było też jedno oshee na głowe ale next time zamiast wody nakupuje izotoników
jak dorwe mda to na pewno.
@Proxnik: dzięki. faktycznie chyba za dużo ale
  • Odpowiedz
dziewczyna miała właśnie dosyć grube halucynacje. i mogła na nie wpływać


@sebagohamalysz: przy otwartych oczach? mi się zdarzało kilkukrotnie, ale zawsze przy zamkniętych, w stanie trochę-snu-trochę-jawy-trochę-#!$%@?-wie-czego.
  • Odpowiedz
@atteint: przy otwartych. normalnie bardziej halucynacje niż oevy. też jestem zdziwiony ale zaczęło jej się własnie po dorzutce.
w ogóle jak jeszcze kiedyś brałem pierwszy raz eme to się bałem że będzie jakiś straszny zjazd. nawet po wczorajszej dawce która była już całkiem spora plus dorzutka (pierwszy raz w sumie dorzucałem, wcześniej zawsze jedna dawka)
zjazdu nie ma. jest podobny stan do lekkiego kaca, lekko przymulony jestem ale mimo wszystko
  • Odpowiedz
@sebagohamalysz ja prawie zawsze stawiam na 1,5l wody z reguły z magnezem + 0,5l izotonika i jest ok.

ponoć duże dawki emki są rozkładane na MDA właśnie. to by wyjaśniało halucynacje, których doświadczałem. w każdym razie będziesz tu pisał raport, to zawołaj. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Każda dawka emki jest w ok. 10% rozkładana na MDA. A samo MDA daje po prostu mocniejszego "kopa", wraz z CEVami
  • Odpowiedz
nie wiem ile ludzie tej emy #!$%@?ą że mają jakieś straszliwe zjazdy.


@sebagohamalysz: z moich obserwacji, to bardziej zależne od częstotliwości zażywania, niż ilości. pierwsze "zjazdy" po emce jakich doświadczałem były mega przyjemne i bardziej były kontynuacją fazy, niż zejściem. natomiast im dalej w las, tym więcej drzew, i czym częściej wrzucałem emkę, tym zjazdy były coraz to gorsze.

tak samo zero skurczy i prawie zero szczękościsku. ale to chyba
  • Odpowiedz
@sebagohamalysz: i w sumie teraz po miesięcznej przerwie, wczoraj wrzuciłem ~250 mg na dwa razy i dzisiaj zwałę miałem nad ranem tylko kilka godzin. teraz wszystko zeszło. ba, nawet na 6 do pracy poszedłem. ( )
  • Odpowiedz
@atteint: powiem ci szczerze błogosławie siebie, że jak zacząłem się interesować narkotykami to chociaż miałem na tyle rozumu by sprawdzić hajpa, psychonaut wiki, erowida i poczytać o tym. jeden kolega w reichu nie wiedział jak działają piguły i #!$%@?ł bodaj 4 na raz xD
jak widze znajomych co co tydzień latają na pigułach to smutno mi się robi. z mózgu mają już kisiel.
  • Odpowiedz
@sebagohamalysz: oj takich znajomych to i ja mam. typ przy mnie wessał do nosa 0,5 grama emki w kilka godzin. inny przez całą noc zjadł.... ponad 10 piguł, każda po 180 mg. serio, nie koloryzuję tego. inna laska #!$%@?ła 1,5 grama kryształu przez noc i dostała takiego zespołu serotoninowego, że wpadła w śpiączkę. ogólnie ludzie to idioci. sam przesadzam, bo przy mojej wadze, to nie powinienem jeść więcej jak 140
  • Odpowiedz
@sebagohamalysz: a w sumie jak zacząłem się emką bawić, to nie przekraczałem połowy piksy na pierwsze razy. bardzo duży respekt miałem do tej substancji. no ale coś po drodze poszło nie tak.... ( )
  • Odpowiedz
@sebagohamalysz: Polacy są takim narodem, że jak dasz nam broń, to się wystrzelamy. jak dasz nam wszystkie istniejące narkotyki, to połowa się zaćpa. tu niewiele jest opcji poprawy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@atteint: nie chce być złym prorokiem ale imo będzie jeszcze gorzej. nie wiem jak u ciebie, ale u mnie na mieście to trwa obecnie plaga ćpania wśród małolatów. okej, zawsze ludzie ćpali, ale mój rocznik jeszcze podchodził do tego z dystansem. teraz 16 latki latają tak wyćpani jak ja nigdy nie byłem a co miesiąc słychać o hehe wielkim sukcesie policji bo złapali typa z 100 pigułami.
  • Odpowiedz