Wpis z mikrobloga

@odczepciesie Tak szczerze, ile osób ci jakoś nachalnie mówiło że jest wegetarianinem? Bo mi #!$%@? zero XD Wymyślacie sobie jakieś problemy, które nie istnieją i do tego wklejasz jakieś bezbeczne obrazki z generatorów.

@Doomino jak by mi ktoś takie faszerowane pieczarki na grilla przyniósł to pewnie że bym ze smakiem #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) Jem wszystko, ale warzywa lubię szczególnie, zresztą normalna zbilansowana dieta zakłada że odpowiednie proporcje to 30-40% mięsa a reszta to warzywa i owoce. Myślę że jak miał bym zyc z rozowa która jest weganka to chyba by nie wypaliło, ale z wegetarianka owszem.
@Credek a mówią, że wege żarcie nadaje sie tylko do wyrzucenia ;D w dzisiejszych czasach mamy dostęp do takiej ilości różnorodnych produktów, że można naprawdę fajne jedzenie bez mięsa stworzyć.
@Shewie: @msichal: A żebyście chcieli wiedzieć, że z premedytacją #!$%@?łem starego mema. Wyszedłem na jzdy na ~200 strone, wybrałem 2 memy bardziej śmiesznie od innych i wrzuciłem dla beki. Jeden dostał ponad 400 plusów a drugi ponad 500 ( ͡° ͜ʖ ͡°) po co tak zarobiłem? Nie wiem :P

@msichal: i przecież otagowałem, że #!$%@? to co się czepiasz ( ͡° ͜ʖ ͡