Wpis z mikrobloga

@susuke15: Jestem prawakiem dzbanie. Tak dostaną kilka stołków za to żeby siedzieć cicho i przegłosowywać dalej ustawu PiSu. Chyba że jesteś tak naiwny i wierzysz że to Korwin będzie rozgrywał Kaczora a nie na odwrót xD
@Egribikaver: Ale po co powtarzasz te kłamstwa, że Konfederacja planuje sojusz z PiS? Wcale go nie planuje, ale jeśli będzie taka potrzeba, żeby utemperować zapędy PiS w robieniu z kraju drugiej Wenezueli, to się nad tym zastanowią.

Z pewnym zdumieniem dowiedziałem się z “SuperExpressu”, że mam “tajny plan” – o którym, oczywiście, poinformowałem “SuperExpress”. Plan miałby polegać na koalicji z PiSem. W rzeczywistości chodziło o to, że gdybyśmy w poprzednich wyborach
@NERP: Pójdź jutro do szefa i powiedz - nie wykluczam że w tym tygodniu się zwolnię, to zaraz zacznie szukać nowego pracownika. Albo żonie/dziewczynie - nie wykluczam że Cię zdradzę. xD
Bo dobry polityk niczego nie wyklucza…


@Egribikaver: Gdyby szef zapytał mnie jak długo zamierzam pracował powiedział bym że nie wiem, cały czas dostaje oferty na Linkedinie, nie wykluczam tego, że któraś może mnie zainteresować i dostane lepszy kontrakt.

Co do dziewczyny, nie wiem jak się potoczy los, może ona pierwsza pozna innego bolca i mnie zdradzi a może ja już nie będe mógł jej znieść i znajdę sobie inną. Nie wiem
Gdyby szef zapytał mnie jak długo zamierzam pracował powiedział bym że nie wiem, cały czas dostaje oferty na Linkedinie, nie wykluczam tego, że któraś może mnie zainteresować i dostane lepszy kontrakt.


@NERP: To radzę Ci tak nie mówić, ja tak powiedziałem i szybko znaleziono kogoś na moje miejsce xD

Co do dziewczyny, nie wiem jak się potoczy los, może ona pierwsza pozna innego bolca i mnie zdradzi a może ja już
To radzę Ci tak nie mówić, ja tak powiedziałem i szybko znaleziono kogoś na moje miejsce xD


@Egribikaver: Akurat rekruterzy w mojej firmie mają pełne ręce roboty i nie jest tak łatwo znaleźć kogoś z doświadczeniem i znajomością technologi. Pracuje na kontrakcie, nie trzyma mnie umowa o prace, firmy IT cały czas proboją sobie podkupywać pracowników. Żeby zmienić prace wystarczy zlitować się nad którymś z rekruterów, i odpowiedzieć na zaproszenie na
@NERP: Dziękujemy Panu za pochwalenie się swoją pracą. Za każdym razem okazuje się że osoba po drugiej stronie pracuje w IT i jest niezastąpiona. A właśnie że nie mój drogi - sam jestem inżynierem i od kilku miesięcy mam swój team, a jest jedna zasada - inżynierów trzymamy bo ich na rynku brakuje, ale awanse dostają tylko ci co nie straszą szukaniem nowej roboty - jak myślisz, dlaczego? ;)
@Egribikaver: Sam jestem team leaderem, i nikogo nie straszę, że szukam nowej pracy. Tylko mówie że NIE WYKLUCZAM że może trafić się ofetra, która minę zainteresuje. Ty uważasz, że jak ktoś czegoś nie wyklucza to znaczy że to planuje. Ja Ci przedstawiam argumenty, że to nie prawda. Bo to że czegoś nie wykluczam np. potrącenie przez autobus, śmierć bliskiej osoby, zmiana pracy w przyszłości, czy bugi na produkcji to nie znaczy