Wpis z mikrobloga

@Scutacarus: niekoniecznie, wszystko w granicach rozsądku, nie będę tolerować wyśmiewania, obrażania, wymądrzania, i tostowania pół nagich bab "na rybach" przez takich ludzi. Jak kiedyś zwróciłem uwagę na jednej z większych grup na takie zdjęcie że #!$%@? ma to do wędkarstwa to zacząłem być #!$%@? i bluzgany przez dziadów i narodowców na emigracji a admin miał srogo #!$%@?, chciałbym uniknąć takich zachowań
@Scutacarus:jest też wielu starszych gości których warto mieć w swoim gronie bo można się na prawdę wielu rzeczy nauczyć, ale no zdarzają się ciężkie przypadku które by Ci chciały dom spalić bo nie położyłeś płotki na macie przy wyhaczaniu (co w prawdzie nie tyczy się tylko starszych)
@Bogus_019 to się okaże że w grupie zostanie 50 osób i nic nie będzie wnosila. Realia polskich grup są jakie są. Poza chyba method feeder polska I sumiarza.pl nie ma nic wartościowego. 100tny raz pytanie czy ten kołowrotek się nada bo kupiłem już Ale zapytam. Itd itd Takze powodzenia Ale nie sądzę aby ta grupa wniosła coś nowego poza dziwna nazwa
@Scutacarus: method feeder polska to tragedia z panem Elwirem Dziendzielą i jego wybujałym ego na czele a sumiarz.pl rzeczywiście jest bardzo spoko oprócz tego jeszcze Wędkarstwo Jest Spoko jest bardzo fajna
@hasek34: Grupa miałaby być ogólna, chwalenie się wynikami, jakieś porady, informacje, recenzje sprzętu to jest jeszcze do przemyślenia, ale chodzi mi o to żeby zrzeszyć ze sobą wędkarzy od spławikowców do spinningistów