Wpis z mikrobloga

Przygotowałem podsumowanie usterek napędu w rowerach.
Obecnie z dużym prawdopodobieństwem napęd uszkodzony jest w około 23 rowerach.

- Na liście po kliknięciu przy stacji pojawia się dodatkowa ikona informująca o możliwej usterce
- Dostępna jest też lista rowerów z usterką napędu i danymi na podstawie których zostało to oszacowane. Kliknięcie w numer roweru pokaże wykres zużycia energii w ostatnim dniu https://gdziejestmevo.pl/uszkodzone

Jak spotkacie uszkodzony napęd, podrzucajcie info o numerze roweru i czasie przejazdu. Prawdopodobnie jest więcej usterek ale mam za mało danych, aby "zwiększyć czułość". Te wykryte teraz na 95% są uszkodzone.

#mevo #gdziejestmevo #gdansk
L.....m - Przygotowałem podsumowanie usterek napędu w rowerach.
Obecnie z dużym praw...

źródło: comment_eRbtx7GZByFNL0NHhpk8IIFFb8YYxrxe.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Line-Storm: A co oznacza ikona baterii (ze znakiem zapytania) przy rowerze?

Przy okazji: jest podobny błąd co kiedyś występował z brakiem wyświetlania ulubionych. Występuje przy przechodzeniu z linków z adresem.
Jak wejdzie się poprzez link: https://gdziejestmevo.pl/szukaj/aleja%20Grunwaldzka%20472,%20Gda%C5%84sk
a potem kliknie się w "ulubione" to brak tam dodanych ulubionych :(.
salion - @Line-Storm: A co oznacza ikona baterii (ze znakiem zapytania) przy rowerze?...

źródło: comment_ZqHZdezkC9PEcDL5FGdAK1YMNOh2ggyj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@salion: Do wartości 0.4% jestem pewny że jest problem z napędem ( potwierdzone na raportach ludzi)
Baterią oznaczyłem prawdopodobnie uszkodzone rowery (powyżej 0,4%) ale jeszcze ich nie oznaczam jako uszkodzone bo za mało raportów mam z przejazdów. Do testów tak sobie zaznaczyłem.
  • Odpowiedz
98912

@hanksters: Dzięki!
Przed Twoim przejazdem, podczas oddawania na stacje rower miał 19% baterii ( możliwe że napięcia delikatnie z czasem skoczyły i pozwoliło to na wypożyczenie ). Godzinę później wymiana baterii i śmigał jak trzeba w kolejnych przejazdach.
  • Odpowiedz