Wpis z mikrobloga

Koniec! W końcu skończył się ten grafomański popis, Downa and Debila...
Zacznijmy od finałowego odcinka, a raczej totalnej katastrofy.

Niby zamek się zapadł, a dwa metry od ciała Jamiego i Cersei, można spokojnie było stać, chociaż w poprzednim odcinku wyraźnie widać że wszystko się zawala.

Danka Lenin Mode ON #!$%@? o Kapitalist.. tfu o Tyranach, którzy są tacy straszni i w ogóle i obiecanie RAJU, który żeby osiągnąć, trzeba zabić wszystkich, którzy nie zgadzają się z moją wizją świata.
Danka nigdy nie była szalona. Po prostu była komunistką xD
No nic dobrze że zdechła, bo i tak nigdy jej nie lubiłem xD

Jon, a nie sorry Aegon Targaryen, wykonał swój obowiązek i zabił swoją #!$%@?ą ciotkę, a Szary Robak za to chcę go zabić, no niby się nie dziwię, no bo w końcu ten Eunuch jest #!$%@? jak Danka.

Dlaczego jednak ostatecznie wszyscy przystają na to, że Jon ma #!$%@?ć do nocnej straży, która nie wiadomo po co istnieje, bo w końcu nocna straż, była stworzona po to żeby bronić Królestwa, przed wszystkim co próbuje się dostać przez mur do Królestwa. Tymczasem Dzicy są oswojeni, a umarlaków już nie ma. Więc po #!$%@? ta nocna straż? Co oni tam będę robić, lepić bałwanki?

Poza tym w 3 odcinku jasno było powiedziane że Ed i Sam to ostatni ludzie z nocnej straży, reszta zdechła.
A tu naglę w 6 odcinku nocna straż dalej istnieje xD Chociaż co ja się dziwie, jak Dance się ciągle respiły jednostki dothraków i nieskalanych...

W ogóle, dlaczego Tormund tak bardzo chcę wrócić za mur? Czy Tormund Kinda forgot about the winter xD
Przecież oni przez 6 sezonów próbowali uciec za mur i to nie tylko jak pojawiło się zagrożenie w postaci białych wędrowców,
ale dużo wcześniej, chcieli uciec bo umierali tam z zimna i głodu. Biali wędrowcy jedynie przyspieszyli ich exodus.

No i co się stało z tą całą zimą? Która przychodzi nieregularnie i może trwać latami. I nie mówcie mi że to Nocny król zime wywołuje i ogólnie to magia. Bo to gówno prawda, Maesterowie badali temat i stwierdzili że te zimy są jak najbardziej naturalne.

Wracając..

Tyrion wyznacza sobie nowego króla i wprowadza demokracje szlachecką, będąc wieźniem xD No #!$%@? z tym, lubili go to
pozwolili mu mówić, ale dlaczego nikt nic nie powiedział, kiedy Sansa stwierdziła, że ona to w sumie #!$%@? swojego brata któremu fujara nie stoi i zakłada własne królestwo? Przecież pierwszym, który powinien coś powiedzieć powinien być gość z Dorne, a potem ludzie z żelaznych wysp. Wybór Brana na Króla, oraz odzielenie się północy od 7 Królestw, byłby początkiem nowej wojny. Które prawdopdobonie wygrałoby Dorne, bo jako jedyne ma Armię xDDD

Jeszcze odnośnie Jona, po odejściu Szarego Robaka niby kto mu broni wrócić do normalnego życia?
O wiele sensowniej by było gdyby to właśnie Jon zaproponował odejście za mur, a nie wymyślają że nocna straż istnieje po tym co się #!$%@?ło...

Poza tym nowa rada to zwykłe kolesiostwo i nepotyzm, do rady króla, należy karzeł, który zabił swojego Ojca. Morderca za pieniądze, baba w zbroi, Maester który nie dochowuje ślubów czystości, jedyną osobą która ma RIGCZ to Cebulowy Rycerz zwany również Ser Davosem, który służył JEDYNEMU PRAWOWITEMU WŁADCY SIEDMIU KRÓLESTW STANNISOWI BARATHEONOWI.
Nowy król też ma wywalone na władanie tym #!$%@?łkiem, bo woli sobie walić do martwej Danki, niż zająć się nie wiem #!$%@? rządzeniem?

Arya #!$%@? na zachód nie wiadomo po co, pewnie po to żeby zdechnąć na morzu, bo płyneła jednym statkiem.
Sansa dobra dupa, z tej królowej no i niech ma to swoje królestwo, ale w tym nie ma żadnego sensu. Jak już to Bran powinien zostać Królem sześciu królestw i Królem północy.
Jon #!$%@? za mur, nie wiadomo po co, pewnie po to żeby zdechnąć z głodu i zimna.

No i jeszcze pogłaskał pieska, a to mi się podobało nawet, bo twórcy pokazali idealnie mechanike trzody chlewnej zwanej
ludźmi, najpierw nie pogłaskał to było Buu, a teraz wymyślają teorie, że oni niby scene głaskania pieska dokrecili w dwa tygodnie xD Pieknie zaplanowana, akcja żeby odcinek miał tam jakiś mały plusik od debili xD

Najgorszy odcinek jaki miałem okazję oglądać. Może to przez to że Down and Debil, nie potrafili nawet uchronić swojego debilnego scenariusza przed wyciekiem, przez co oglądając odcinek nie odczuwałem żadnych emocji, tylko miałem w głowie checkliste z przeciekami. Jeżeli ktoś powie, że nie powinienem czytać spoilerów, to odpowiem, zadaniem twórców wielomilionowego serialu jest upilnowanie scenariusza przed wyciekiem. Poza tym nie dało się uniknąć spoilerów, przez was drodzy użytkownicy internetu.
No i jeszcze te butelki wody i kubki z starbucksa. Twórcy wyraźnie kładą lache na fanów i cały ten serial, jeżeli czegoś takiego nie potrafią upilnować.

Sezon 8 nie powinien powstać, całe lata budowania wątków, zostały zastąpione "hehe, zaskoczmy widza będzie fajnie"
Miejmy nadzieje że pan GruBBas napiszę to lepiej, albo że będzie zupełnie inne zakończenie.

Jedyne co mi się jako tako podobało to zakończenie wątku Sandora Clegane, chociaż w sumie to też nie było jakoś super zadowalające, w końcu jego brat, okazał się niczym innym, a zwykłym trupem (do tego mocniejszm niż Nocny Król XD )
Ale tak czy siak Ogar na zawsze w moim serduszko, moim prywatnym zdaniem idealny aktor do odegrania roli Geralta z Rivii

FUCK THE KING!

#got #graotron #gameofthrones
Wraniak - Koniec! W końcu skończył się ten grafomański popis, Downa and Debila...
Za...
  • 3
  • Odpowiedz
Poza tym nie dało się uniknąć spoilerów, przez was drodzy użytkownicy internetu.


@Wraniak: xD Tak to wy jesteście winni. Ja jakoś byłem w stanie się przed tym uchronić...

Danka nigdy nie była szalona. Po prostu była komunistką xD


@Wraniak: No popatrz się, ktoś znowu źle zrozumiał komunizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz