Wpis z mikrobloga

@johnkashtan: Ja. Pińcet rubli to nie pieniądz, a Kuzniecow przynajmniej nie strzelał od razu na twój widok jak narodowy bandycki idiota. Poza tym AKSU jest #!$%@? wart, a Fort-15 nie jest na tyle fajny, żeby zabijać jego posiadacza w celu jego przejęcia.
  • Odpowiedz
@sylwkowata: Ale zwykłą jego wersję (która poza mniejszym, 12-nabojowym magazynkiem nie różni się zupełnie niczym od pistoletu Kuzniecowa) można dostać za darmo już po pierwszej misji.
  • Odpowiedz
@sylwkowata: Poza tym nie jest w idealnym stanie i nie jest nagrodą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A za oddział Kuzniecowa wchodzi inna grupa wojskowych i ona już strzela do gracza.
  • Odpowiedz
@sylwkowata: A tam nierówna walka. Podchodzisz, wyjmujesz obrzyna, strzelasz w głowę, otwierasz plecak trupa, wciskasz klawisz sprintu (skrót klawiszowy pobierający cały znaleziony towar do twojego inwentarza), Esc i rura w długą.
  • Odpowiedz
@Pangia: Wolałam zabić wszystkich, ale zawsze wracałam wtedy do obozu i podchodziłam do nich od drugiej strony, nie tej z Kuzniecowem. Wtedy wystarczyło wejść na tory i strzelać z góry.
  • Odpowiedz