Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Notabene: Przy rzucaniu fajek najlepiej sprawdzają się pody z zaciąganiem usta-płuca. Vapowanie z wielkimi chmurami ma niewiele wspólnego z paleniem zwykłych fajek.
Jak Ci sie nie uda, to zmień efajkę
@Notabene: mi sie tak udało. Najpierw przez miesiąc Desmoxan a potem przeszedłem na Smok Prince. Aktualnie, od 3.5 miesiąca nie pale petów a liquid mam na 3mg.
@Notabene Jak dla mnie to ten Desmoxan to mogłoby być nawet placebo ale jakoś dałem radę. Pomogło czytanie i oglądanie skutków palenia i poukładanie sobie w głowie ze płace za zabijanie i ograniczanie sie.
@badboy

Ja przeliczyłem koszty, serio mnie to przeraziło. Zdecydowanie nie chce wydawać 26zl dziennie na fajki, zdrowia i tak straciłem. Nie uwierzę że epapieros jest bardziej szkodliwy.
@Notabene Wg badań uczonych z UK epety sa 20 razy mniej szkodliwe niż zwykle fajki czyli szkodza tylko 5% vs 100% analogi. Nie zmienia to faktu ze wdychanie oparów gliceryny i glikolu NIE jest zdrowe.
@Notabene To tak nie działa. Rzucanie palenia to proces a nie jednorazowa czynność. Trzeba pozbyć sie starych nawyków i myślenia. Ja do teraz czasem dopuszczam możliwość zapalenia ale nie robię tego bo wiem ze to mi nic nie da.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Notabene: mi rzucenie e-p zajęło 2,5 roku. Jak nie chcesz czuć głodu to na bank nie da się z dnia na dzień rzucić elektronika. Lepiej zrobić to planowo, małymi krokami. Wbrew powszechnym teoriom da się to zrobić absolutnie bez głodu nikotynowego o ile schodzi się powoli. Przy czym zejście z 3mg do zera to nie jest powoli :)