Wpis z mikrobloga

Dobra Panie i Panowie.
Mamy poważną sprawę.
Proszę Was o pomoc w weryfikacji flaszki Dior - Sauvage, bo wraz z @FernandoG mamy podstawy, aby twierdzić, że jest to fake.
Oglądałem i szukałem informacji nt. podróbek Sauvage i jak dla mnie jest to bardzo dobrze zrobiony fake.
Najgorsze, że zakupione zostały na elnino :/
Reszta zdjęć w komentarzu.

#perfumy #legitcheck
dradziak - Dobra Panie i Panowie.
Mamy poważną sprawę.
Proszę Was o pomoc w weryfikac...

źródło: comment_sdYdIQYUIdx0QK2FiWRA5EEnxDE8WhN2.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
Dziękuję wszystkim perfumiarskim mirkom za pomoc - jutro odsyłam. Tylko jako zwrot czy reklamacja? No i czy przyjmą skoro pudełko otwarte? ( ͠° °)
Nauczka na przyszłość - sprawdzajcie co kupujecie, nawet z legitnych perfumerii.
A jeśli jest najmniejszy cień wątpliwości, wrzucić zdjęcia na taga.
  • Odpowiedz
  • 2
@fuKlanAdraHrepuS
Specjalnie nie pisałem co mi się nie podoba, żeby mieć to potwierdzenie u Was :D
No i wszystko się zgadza.
@FernandoG
Rób zwrot i wysyłaj im tego fejka.
Tylko napisz proszę, że to jest podróbka i żeby broń Boże tego nie wrzucili znowu do sprzedaży...
  • Odpowiedz
@FernandoG: oni cie w #!$%@? zrobili a Ty sie pytasz czy łaskawie przyjmą. Jak nie to pójdź na policję i złóż zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oszustwa, jezeli placiles karta mozesz zlozyc wniosek o chargeback rowniez. No i jakby robili problemy to wysmarowałbym również maila do CD Parfums xd
No ale z tego co sądzę to
@dradziak: Rozumiem, chciałeś się powstrzymać od sugestii. Dodatkowo nie pasuje mi atomizer. Chyba pomiedzy tymi
  • Odpowiedz
  • 2
@fuKlanAdraHrepuS
Podpisuje się nogą, ręką i.... drugą ręką :D
Niech zostanie dla potomnych.
Dior - Sauvage EDT, woda toaletowa, fake, nieoryginalny, sprawdzenie, legit, podróbka, czy oryginał
  • Odpowiedz
@fuKlanAdraHrepuS: Sądzę, że problemów robić nie będą. Całkiem niedawno trafił mi się tester z ubytkiem. Odesłałem, zwrócili mi za produkt, całość kosztów wysyłki, (wziąłem wtedy kilka rzeczy) i za odesłanie.
  • Odpowiedz
@dradziak: imo fake. Akurat jestem na lotnisku to sobie poogladlem flakon ;)
Korek jest całkiem inny. Nie ma wogole złotego koloru jak na Twoim zdjęciu. Kod kreskowy że spodu opakowania się zgadza, ale ten górny kod na Twoim zdjęciu jest krzywo, w oryginalnym opakowaniu był równiutko. Tak jak już wcześniej Mireczku pisali, rurka od atomizera też wygląda inaczej. No i faktycznie kolor flakonu wpada w niebieski (na Twoim zdjęciu tego nie
  • Odpowiedz