Wpis z mikrobloga

#fut

Zrobiłem SBC o Vieirę, polecam bardzo, gość to gamechanger gry w środku pola. Przeciwnicy się od niego odbijają, ma długie nogi, zbiera wszystko z góry i z dołu.

Skład prezentuje się tak, mam ok. 1,5mln coinsów na ulepszenia. Zastanawiałem się nad Bestem Prime na RW albo Cristiano Ronaldo 94 zamiast Zlatana. Wszyscy poza Ramosem, Varanem i Mbappe niewymienni. Jakieś sugestie?
1koziolek - #fut

Zrobiłem SBC o Vieirę, polecam bardzo, gość to gamechanger gry w ...

źródło: comment_dBWpWBFwq8asKjaILLmVtA4RuIePHmk2.jpg

Pobierz
  • 9
@Czyjatoja: ja bym zamienil vidala na kante zwyklego, mam vidala zagrał u mnie z 400 gier, ale nagle zaczął mnie #!$%@?ć i kupilem kante za niego i robi robote na cdm. No chyba ze vidal u Ciebie to CM to odpada xd
@iti1986 akcje ofensywne tej karty to właśnie dla mnie ogromne zaskoczenie. W debiucie gol zza pola karnego z pierwszej piłki. Sbc wyszło mnie ok 800k bo miałem wiele niewymiennych w klubie, to była dobra decyzja :).
@1koziolek: inter ma kilku bardzo fajnych grajkow, jak chociażby Perisic, Skrinar, Handanovic. Było też sbc na Vrsaljko. Jest w czym wybierać, a zawsze wieksza frajda jak się gra zawodnikami których się lubi w życiu