Wpis z mikrobloga

Cześć Asiulka. Jeśli to czytasz to znaczy że albo leżę w szpitalu albo właśnie mnie chowają w trumnie. Opcjonalnie czytamy to wspólnie wtuleni w siebie. Pamiętasz jak siedzieliśmy na wagonie na Przemysłowej nocą i patrzylismy w gwiazdy? Nasze spacery, rozmowy i ogólnie wszystko? W pewnym momencie zdałem sobie sprawę że Cię kocham. To kino to nie przypadek. Chciałem zaryzykować i być z Tobą. Pisze to chaotycznie bo płacze. #!$%@? koleje losu nie dały nam szansy. Zostawiam Ci w spadku linki oraz hasło gdzie mam odrobinę kasy. Kiedyś się przyda. Kocham Cię najmocniej na świecie. Paulina nie była tak ważna jak Ty. Żałuję że tak późno zdałem sobie z tego sprawę. I jeśli niebo istnieje i tam trafię będę twym aniołem. Przepraszam :( Żegnaj ty mały wredny rudzielcu. Sniłaś mi sie dzisiaj. Był to piękny sen :) Mamy fajny drewniany dom, spory piękny ogród. A w sypialni chyba nudy nie było :) chyba ósemki rozrabiaków się dorobiliśmy :) A ty siedzialas na podłodze i czytałaś wiersz. tak bardzo Cię kocham:( spróbuję wygrać ze śmiercią. Dla Ciebie. I oby mój sen się spełnił kochanie. Mój kwiatuszku. Jest mi tak przykro że się nie udało. Ale mam nadzieję że jeszcze się spotkamy i dasz mi ten jeden chociaż pocałunek. Nie obraź się. Mam Cię na tapecie. Dlatego tylko że jeśli ostatkiem sił odblokuje telefon to chcę widzieć Twoją twarz
  • 6
  • Odpowiedz