Wpis z mikrobloga

Ludzie się widzę śmieją co to za mistrz Ukrainy..
Ubierz worek napełniony powietrzem gdzie ruchy masz ograniczone do minimum i idź #!$%@? walczyć.. ¯_(ツ)_/¯
Nawet 10% umiejetność nie będziesz potrafił pokazać.
#bigbrother
  • 20
  • Odpowiedz
@Zalogowalam_sie: jprdl serio? KADECI myślisz, ze tam każde zawody i każde walki są kamerowane?
To, ze u ciebie tam wuja albo ktoś inny kamerował i wrzucał na yt nie znaczy, ze w innym kraju tak jest.
ARGUMENT WYJETY Z #!$%@?
BRAK ZDJĘĆ= ZERO POTWIERDZENIA
a like na insta potwierdza czy go lubią czy nie?
  • Odpowiedz
niezle z was dzbany :D to jest mistrz Ukrainy ale bodajże do lat 15, o takich rzeczach się raczej nie rozpisują media, zwłaszcza w kraju ogarniętym wojna
  • Odpowiedz
  • 3
@grejsi92 Co Ty gadasz musi być fotograf, kamerzysta, transmisja w TV, transmisja live, zakładu u Buka, billboardy, prasa i na kazaniu w kościele, bo inaczej #!$%@? nie mistrz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@BananowyBananowiec: może se być i mistrzem ale gadanie ile to on walk nie stoczył i nie przegrał to gadanie jak z jego firma gdzie zarabiał 40 czy tam 60 k. Jak dla mnie.( ͡° ͜ʖ ͡°) nic o nim wzmianki nie ma w internecie nawet lokalna strona czy coś...zero nothing i nic o boksie ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Zalogowalam_sie @Hogataa26 Co z wami jest nie tak.. serio #!$%@? musisz mieć zdjęcie? Ten tytuł był do 15 lat to po pierwsze. Po drugie Ukraina stan wojenny itp. kojarzycie? Przepływ informacji stamtąd jest znikomy, ale #!$%@? zdjęcia nie ma to typ jest nikim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qq4life: da mnie to dziwne. Wpisałam po polsku rozumiem nie ma, ale po ukraińsku i nic a nic kompletnie zero wzmianki..- chciałam zobaczyć jakaś jego walkę a tu nadal lipa tylko to co słyszę w tv i trzeba mu zaufać xd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Zalogowalam_sie Uwierz mi. Mam znajomego mieszka w Bulgari i jest byłym mistrzem Bułgarii w piłkę ręczna ze swoją drużyną. Jak mu napisałem czy gdzieś jakieś fotki z meczu są to mi napisał, że mi podeśle, bo żadnej strony www nie mają. Tyle co rodzice i trener zrobił zdjęcie. No i w lokalnej gazecie była fotka i gratulacje i tyle. Dodam, że mieli od 12-14 lat.
  • Odpowiedz
@qq4life: No ok No dobra może i tak- Ukraina to nie Polska :) ale mnie wkurza sytuacja ze ja odnoszę takie wrażenie ze on robi z siebie niewiadomo kim on nie jest- taki troszkę bajkopisarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałam zobaczyć jakaś jego walkę No niestety człowieka nie ma w internatach trudno
  • Odpowiedz