Wpis z mikrobloga

Może ktoś jest chętny na rozbiórkową, pewną w 100% flaszkę Paco Rabanne 1 Million Privé
50ml - 110zł, wysyłka 11zł kurier, 15zł paczkomat.

Wołam ludzi z dzisiejszej rozbiórki, wybaczcie jak nie jesteście zainteresowani :)
@corka_mirka: @JustMightBe: @Qtavon: @olrajt: @mekekeke: @tomahs: do Was będą szły paczki więc może przy okazji ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
SnoobDuog - Może ktoś jest chętny na rozbiórkową, pewną w 100% flaszkę Paco Rabanne 1...

źródło: comment_VQdc3iW7NxEQ9jooRl5ZM5ZG7Ln611o5.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@mekekeke: nie mogę nic znaleźć na ich stronie, ale wiesz może wysyłają do Polski ? w końcu jest notino w całej europie więc pytanie czy niemiecki nie wysyła tylko na terenie niemiec
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: tego nie wiem bo jak zamawiam z niemieckiego to na niemiecki adres. Ale mogę napisać emaila czy wysyłają i jeśli tak to ile taka paczka będzie kosztowała. Na terenie Niemiec powyżej 40euro za friko
  • Odpowiedz
@mekekeke: przeszedłem przez koszyk zakupowy i niestety nie da się zmienić kraju z niemcy na inny.
Trzeba by się bawić przez mailboxde i dodać wysyłkę 8,44E. Euro po 4,32, to w zaokrągleniu wyjdzie po 6.0/ml

To nadal dobra cena, więc zrobi się temat i jak coś bierzemy, bo w pl za 6/ml nie kupi się póki co.
  • Odpowiedz