Wpis z mikrobloga

bo odbiera głosy Kaczorowi


@AgresywnyNick: Inaczej: im się wydaje że odbiera. Ale robią to "promocje" z przymusu i bez entuzjazmu. Prawdziwą partią która miała być w ich planach tworem odbierającym głosy PiS-owi (i oczywiście też Konfederacji) był Gwiazdowski. Nagle setki neuropkowych kont stało się wielkimi fanami Gwiazdowskiego.
Niestety dla nich okazało się że wykop to nie rzeczywistość i Gwiazdowski w realu nie istniał, dlatego podpisów nie zebral.
Po co PO miałoby walczyć z Korwinem lol

@AgresywnyNick: Bo jest jedynym prawdziwym antysystemowcem z szansą na sejm.

Korwin jest wolnorynkowcem, a nie liberałem.

W warunkach polskie zamordyzmu Korwin jest liberałem. I w sumie niewiele (kojarzę tylko aborcję) mu brakuje do 100%.
@czynastolatek: Ehh, nie możesz powtarzać po Korwinie jedynej słusznej definicji i oczekiwać że świat się do ciebie dostosuje. Pan z muszką może bo ma prawie 100 lat, ale ty powinieneś wiedzieć czym w debacie w USA jest liberalizm czym konserwatyzm itp itd
#!$%@? mnie pseudodefinicja lewactwa z USA.


@czynastolatek: XDD Odłamów liberalizmu jest więcej niż korwin spłodzil dzieci. Korwin jest wolnościowy w tych sprawach w których jest wolnościowy. Tak jak każdy XD To że akurat jego definicja wolności ci odpowiada to spoko, ale nie czyń z niego symbolu wolności bo trochę się ośmieszasz.
@czynastolatek: Ale ty odwołujesz się do definicji liberalizmu klasycznego, a sam liberalizm jak każdy nurt na przestrzeni lat ewoulował. Idąc twoim tokiem myślenia każdy wolnościowiec popiera feminizm. Bo feminizm klasyczny a feminizm dzisiaj to są dwie różne sprawy. Ale jak chcesz być brany na poważnie w debacie to używasz pojęć które obowiązują dzisiaj a nie 100 lat temu.
@AgresywnyNick: Przekaż to ludziom tworzącym encyklopedie, bo oni dalej uparcie piszą:

liberalizm

1. «tolerancyjny stosunek wobec poglądów lub czynów innych ludzi»

2. «kierunek polityczny opowiadający się za zagwarantowaniem wolności jednostki, mniejszości narodowych, wyznaniowych itp.»

Więc Korwin liberałem jest, lewactwo nie. EOT.