Wpis z mikrobloga

@M1r14mSh4d3: spokojnie na pis glosuje taki beton, ze chocby na ulicy gwalcili male dzieci to i tak na nich zaglosuja bo to partia wielkich katolikow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a jezeli pozostali na nich ponownie zaglosuja widzac co dzieje w kraju z ich rzadami to no coz, nic tylko pogratulowac dalej polsce glupoty i braku rozumu chocby w kilku procentach
@M1r14mSh4d3: hipokryzja, rozdawnictwo zamiast rozwoju kraju gospodarczo, ogromna inflacja i brak argumentow za poprawa sytuacji w kraju, a wrecz dazenie do jej pogorszenia


@bartez_94: co Ty pieprzysz?

1. Każdy polityk to hipokryta
2. Rozdawnictwo zamiast rozwoju kraju gospodarczo - co masz na myśli pisząc "rozwój kraju gospodarczo"?
3. ogromna inflacja:

Inflacja oficjalne dane:

2015 -0,9%

2016 -0,6%

2017 2,0%

2018 1,6%

To jest ogromna inflacja? Puknij się w ten pusty
@bartez_94: jeszcze żebyś miał argumenty, ale jak wyżej - nic nie wymieniłeś konkretnego prócz sloganów i haseł, które fakty tvn tłoczą do głów lemingów. Dajesz te argumenty, z chęcią podyskutuję, bo póki co już ten z "ogromną inflacją" mamy ustalone, że był chybiony.
@M1r14mSh4d3: ale co ty myslisz ze ja i inni ludzie nie znaja danych ktore podalas? uwazasz ze sa prawdziwe okej, ja, znajomi, rodzina idziemy do sklepu placimy rachunki i widzimy ze nie jest to taki wynik, a zmiany koszyka produktow do wyliczenia inflacji gowno mnie obchodza. Nowych inwestycji brak, rozdaja kolejne zlotowki na patologie i wszelkie rozdawnictwo, podnosza oplaty i podatki, zostaje mniej w kieszeni i zamiast rozsadnie dysponowac kasa rozwalamy
Nowych inwestycji brak


@bartez_94: kolejny komunał rodem z tvn.

Przykro wchodzić w polemikę z lemingiem, bo nie dość, że oprócz sloganów wtłoczonych do głów przez gazwyb i tvn, nie ma żadnych konkretów.

rozdaja kolejne zlotowki na patologie

No tak, bo tylko patusy w Polsce mają dzieci. Puknij się w ten pusty łeb.

podnosza oplaty i podatki

Konkrety misiu, jakie opłaty i jakie podatki podnieśli za czasów rządu PiS?

zostaje mniej w