Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: OPie, można skrócone tl;dr prosić?
Kto manipulował i przeciwko komu?
Neuropa czy kuce?
Bo po mnie jebią i jedni i drudzy i nie wiem czy jestem ofiarą czy sobie wymyślą, że sprawcą xD
  • Odpowiedz
@k1fl0w: xD

Co ja tam robię to nie mam pojęcia. Wygląda na to, że prezentowanie jakiegoś minimalnego RiGCZu wystarczy żeby trafić na listę wrogów kuców.

Najlepsze jest to, że sam bym siebie określił jako ordoliberała, do typowo lewicowych poglądów jest mi baaaaaardzo daleko.
  • Odpowiedz
@Tumurochir: Konfederacja wyrasta na trzecią siłę w polskiej polityce, a według Was aby ktokolwiek kto Wykopie znalezisko lub napisze komentarz zgodny z poglądami już milionów Polaków to troll xDDD
  • Odpowiedz
@grubson234567: W moim przypadku ciężko było utrudnić i zaminusować, bo moja aktywność w tematach politycznych jest znikoma, ale i tak zostałem wciągnięty w jakąś durną grę, bo coś zaplusowałem czy zaminusowałem. I przy okazji zostałem przypisany do tzw. 'neuropy' chociaż pod jej tagami nigdy się nie udzielałem, a moje poglądy są dość odległe od tej grupy ¯\_(ツ)_/¯ Fajna walka z wyimaginowanym rywalem. Niektórym to naprawdę polityka robi wodę z mózgu
  • Odpowiedz
@KingOfTheWiadro: to samo, klasyczny liberał skręcający w stronę libertarinizmu, ale kuce mają #!$%@? w sprawy gospodarcze, bo ich mózgi tego nie ogarniają. Dla nich się liczy Polska bez islamu i nie dla lgbt XDDD
  • Odpowiedz