Wpis z mikrobloga

Mirkobooki 2019-05-17 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegląd ebooków 17.05.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Wraz z trwającym dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Promocje

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #132: -69% na ebooka Ruby on Rails. Tworzenie aplikacji WWW i kurs wideo. Do końca tygodnia (19.05.2019) za 39,90zł. Ruszyła ona 13.05.19 i potrwa do 19.05.19. Można w niej nabyć 119 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Pójdę twoim śladem, Ryszard Ćwirlej, 544 stron
Pozwól mi wrócić, B.A. Paris, 320 stron
Za zamkniętymi drzwiami, B.A. Paris, 222 stron

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

#141: Promocja na ebooki Remigiusz Mróz (do -45%)
#148: Promocja na ebooki Koduj z nami! (-40%)
#161: Promocja na ebooki HISTORIA -55% (Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego)

Bestsellery

Jak zawsze polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych. Autorstwo: Christel Petitcollin. Ebook ma 232 stron. Fragment opisu:

Za dużo myślę. Moi bliscy mówią, że jestem zakręcona i że zadaję sobie za dużo pytań. W mojej głowie stale coś się kłębi czasem marzę o tym, żeby wcisnąć wyłącznik umysłu. Mam wrażenie, że jestem z innej planety. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. Czuję się niezrozumiany. Czy chociaż jedno z tych zdań opisuje właśnie ciebie? Jeśli tak, prawdopodobnie r...


Brzmi ciekawie prawda? Znaleźć można dosyć sporo ciekawych bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie:

Blady król, David Foster Wallace, 636 stron
Jak zarobić (duże) pieniądze, Felix Dennis, 193 stron
W kajdankach miłości. Życiowi bohaterowie, K. Bromberg, 432 stron

Nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Kultura mieszkania, Zenon Chrzanowski. Ebook ma 48 stron. Fragment opisu:

Interesuje cię wystrój mieszkania początku XX wieku? Ciekawi cię jak wtedy postrzegano modne umeblowanie? Właśnie masz okazję! Dzięki tej książce, wydanej w 1905 roku - która jest swego rodzaju poradnikiem jak udekorował swój dom, dowiesz się tego!Poznaj ówczesne trendy a kto wie, może i ty z nich skorzystasz....


Także zachęcam. Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? Polecam:

Piękna miłość, Wioletta Sawicka, 584 stron
Dwunasta karta, Jeffery Deaver, 520 stron
City 1. Antologia polskich opowiadań grozy, Praca zbiorowa, 302 stron

Chcesz być na bieżąco? Śledź tag #mirkobooki!

Chcesz być wołany? Wejdź na mirkolistę, zaloguj się tam, przewiń na dół i kliknij "dołącz"!

#ebooki #ksiazki #czytajzwykopem #programowanie #cebuladeals #mirkobooki
tomaszs - Mirkobooki 2019-05-17 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegląd ebooków 17.05.2019. Dowiedz s...

źródło: comment_X8L4JJY4Htw2Mu6RTHrEy7M3UdfkUujC.jpg

Pobierz