Wpis z mikrobloga

  • 1
@GothBoyy666 ja próbowałem ale nic nie było. Albo krajowe nasiona powoju były bez lsa albo źle przeprowadziłem ekstrakcję (wg instrukcji z hyperreal)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GothBoyy666: tylko nie jedz samych ziaren bo cię brzuch będzie napierdał, a tak to średnie to, u mnie 6 gran HB od legutko- lekka euforia i wzmocnienie kolorów, i słuchu.
  • Odpowiedz
@GothBoyy666: Tydzień temu pierwszy raz próbowałem. Zjadłem 3 g nasionek Wilca Purpurowego firmy Rekwiat, było naprawdę fajnie, ale dawka jednak dość mała więc trip trwał z 2-3 godziny tylko i nic wizualnie się nie zmieniło. Mimo to czułem te połączenie ze światem (którego nie jestem w stanie za bardzo opisać), takie psychodeliczne uczucie w głowie (jak po ziółku), pobudzenie, nie chciało mi się spać jak po mj, byłem pełen energi.
  • Odpowiedz
@Kjan420: Wilca purpurowego nie było już na stronie, więc kupiłem trójbarwnego i nasionka nie zadziałały :/
Teraz kupiłem z holenderskiej strony nasionka wilca firmy "Seeds of the Gods" i te już powinny na 100 % zadziałać bo nawet na stronie podane jest dawkowanie, efekty po zażyciu itp. :p
  • Odpowiedz