Wpis z mikrobloga

było już na mirko, o tu ale nie zaszkodzi jeszcze raz. jeśli ktoś zamawia coś kurierem, czy to z #allegro czy skądkolwiek, to omijać #ups szerokim łukiem. czemu? kurier nawet nie zadzwoni pod podany numer (pani na infolinii mówi, że nie mają takiej usługi), żeby umówić spotkanie, zadzwoni do drzwi i jak nie zdążycie otworzyć to wywiezie wam paczkę #!$%@? wie gdzie.
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@henk: Płacisz za kuriera 15zł i czego oczekujesz xD?

Kurierzy z roku na rok wożą coraz więcej paczek, praktycznie nigdy nie oczekuje konkretnej godziny dostawy, bo jest to trudne do oszacowania i w dodatku prawie żaden kurier do mnie nie dzwonił (wyjątkiem jest DHL) i to rozumiem, mają sporo roboty w końcu a jedyne czego słuchają to marudzenia roszczeniowych klientów.

Od dawna wiadomo że jak się zamawia kuriera to ktoś musi
@Kakaladze: jakoś wcześniej zamawiałem DHL, DPD i #!$%@? wie co jeszcze i zawsze dzwonili się umówić. Płaciłem też mniej, a poziom obsługi był o niebo lepszy. Teraz patrzę - jest opcja UPS, nie no panie, płacę drożej, ale będzie jak w Ameryce! I gówno. Po prostu odradzam, bo nawet jeśli inne firmy kurierskie też czasem przytną w #!$%@?, to robią to znacznie taniej.

Poza tym nie oczekuję telefonu o treści: elo,