Wpis z mikrobloga

Czy eksploracja w tej grze ma w ogóle sens? Wchodzę do różnych budynków, zaglądam w każdy kąt, otwieram sejfy, a nie ma nic wartościowego. Ten sam szajs na który można trafić wszędzie. Cholernie pusty jest świat w tej grze. Zrobię main questy i zobaczę co dalej, bo jak na razie to nuda.
#fallout76
  • 4
@Griffith: Mi się już znudził Fo76

Wkurzył mnie ostatnio, system mutacji jest tak zepsuty, że aż szkoda się starać o jakąś mutację.
Ostatnio miesiąc szukałem mutacji torbacza, żeby skakać wyżej, zrobiłem to mając 10hp i reszta RAD.

Po mału zbijałem RAD żeby mieć więcej HP, to przy pierwszej próbie usunęło mi mutację.
Więc odłożyłem grę i wolę pograć w coś lepiej zrobionego.
@Griffith: zależy co uważasz za wartościowe. Zresztą loot z sejfów jest chyba losowy. Ostatnio znalazłem karabin automatyczny z niezłym dmg, tylko muszę poziom wbić, bo za niski. Plany ciężko na razie dobre wybadać, najczęsciej znajduje receptury na jedzenie.
@Kipciu: Unikatowe przedmioty, dostępne tylko w danej lokacji. Mam 15 lvl i chodzę z toporem, który mam prawie od początku gry. Loot w tej grze to tragedia. Nie będę zawracał sobie głowy eksploracją, bo i tak nic ciekawego nie znajduję.
@Griffith: Są na necie podane lokalizacje z unikatowym sprzętem, bronie, pancerze, nawet pancerze wspomagane jak cos, ale ja nie korzystalem z tego. Bede mial znalezc to znajde. Dla mnie exploracja to nie tylko szukanie i zbieranie lootu, ale tez poznawanie historii danego miejsca, albo rozkminy co moglo sie tu i tu wydarzyc itd dlatego uwielbiam te gre, ide i chlone swiat.