Wpis z mikrobloga

Mirkobooki 2019-05-16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegląd ebooków 16.05.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Wraz z trwającym dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Promocje

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #151: Promocja na ebooki JAK DZIAŁA UMYSŁ? (-35%). Ruszyła ona 15.05.19 i potrwa do 21.05.19. Można w niej nabyć 11 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym, Daniel Kahneman, 672 stron
Lekcje życia. Specjaliści od śmierci i umierania zdradzają tajemnice życia, Elisabeth Kubler-Ross, David Kessler, 200 stron
Gdy runą mury milczenia, Alice Miller, 112 stron

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

#154: -71% na ebooka Siła Odwagi - Zacznij żyć swoim życiem. Do końca dnia (16.05.2019) za 9,90 zł
#158: -20% na ebooka Serbia. Na skrzyżowaniu kultur. Wydanie 1. Do końca dnia (16.05.2019) za 39,92 zł
#131: -30% na ebooka Napij się i zadzwoń do mnie. Do końca tygodnia (19.05.2019) za 19,95 zł

Bestsellery

Jak zawsze polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Esencjalista. Autorstwo: Greg McKeown. Ebook ma 288 stron. Fragment opisu:

W byciu  esencjalistą nie chodzi o to, żeby robić więcej w krótszym czasie, lecz o to, żeby robić tylko właściwe rzeczy. Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że rozmieniasz się na drobne? Czy czujesz się przepracowany i jednocześnie mało użyteczny? Czy często jesteś zajęty, ale nie produktywny? Czy czujesz się tak, jakby inni ludzie nieusta...


Brzmi ciekawie prawda? Znaleźć można dosyć sporo ciekawych bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie:

Pilot ci tego nie powie, Patrick Smith, 432 stron
Ekonomia światowego systemu handlu. WTO: Zasady i mechanizmy negocjacji, wyd. 2 zmienione i uzupełnione, [Bernard Hoekman, Michał Maciej Kostecki](https://polishwords.com.pl/ebooki/?view=szukaj&fraza=Bernard%20Hoekman,%20Michał%20Maciej%20Kostecki), 772 stron
Niepokorna królowa, Meghan March, 232 stron

Nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Wszystko, co chcecie wiedzieć o seksie bez antykoncepcji, ale boicie się zapytać, [Marta Brzezińska-Waleszczyk](https://polishwords.com.pl/ebooki/?view=szukaj&fraza=Marta%20Brzezińska-Waleszczyk). Ebook ma 248 stron. Fragment opisu:

Zapytaliśmy ekspertów. Mówią, jak jest. 16 wywiadów z małżeństwami, które nigdy nie stosowały antykoncepcji. "Uwielbiam się wieczorami przytulać do Maćka i czuć jego skórę bezpośrednio przez moją skórę. Czuję zapach, ciepło... zdecydowanie bardziej wolę takie przytulanie niż przez koszulkę. Z prezerwatywą byłoby podobnie". - Natalia, żona Macieja, redaktor "Jeżeli ...


Także zachęcam. Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? Polecam:

Victor nr 7/491 4 kwietnia 2019, Ewa Mackiewicz, 52 stron
Badanie towarów spożywczych, [Wiktor Kubiński, Mariusz Niekurzak, Ewa Kubińska-Jabcoń](https://polishwords.com.pl/ebooki/?view=szukaj&fraza=Wiktor%20Kubiński,%20Mariusz%20Niekurzak,%20Ewa%20Kubińska-Jabcoń), 414 stron
Assassin's Creed: Odyssey. Oficjalna powieść gry, Gordon Doherty, 275 stron

Chcesz być na bieżąco? Śledź tag #mirkobooki!

Chcesz być wołany? Wejdź na mirkolistę, zaloguj się tam, przewiń na dół i kliknij "dołącz"!

#ebooki #ksiazki #czytajzwykopem #programowanie #cebuladeals #mirkobooki
tomaszs - Mirkobooki 2019-05-16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegląd ebooków 16.05.2019. Dowiedz s...

źródło: comment_810iJpr8TKk1xJ9fdl1tcYuTimm3Et3Y.jpg

Pobierz
  • 1