Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Spotkanie Klubu Akwarelistów

- Moi drodzy Akwareliści. Zebraliśmy się tutaj... hehe, nie, nie na wesele Dixusa. Okazje są co najmniej dwie. Jak widzicie, dołączył do nas nowy człowiek. Światły. Wykształcony. Inteligentny. Naukowiec, pan William. Witamy serdecznie w naszych szeregach! Akwareliści działają naprawdę niemal na każdym polu. Ale eee... pole... yyy... wymyślaniowe, to musisz z Ludolfem porozmawiać. On i Wayne najlepiej się znają na tych książkach i cyferkach. Cieszymy się że jesteś z nami. Mam nadzieję, że rozwinesz tu skrzydła i uwolnisz swój umysł! A teraz, aby tradycji stało się za dość.

Wolek wziął do ręki pędzel, zamoczył w farbie, po czym przeciągnął nim po czole Williama rysując zamaszystego benka. Wszyscy Akwareliści zaczęli głośno rechotać. Scena wyglądała, jakby miała miejsce w jakiejś szkółce niedzielnej, wśród dwunastolatków.

- Zdrowie naszego nowego... pffrrrt... członka! Hahahahehehe. - zarechotał szlachcic.

Dwa toasty później, Wolek ponownie zabrał głos.

- Słuchajcie, jest jeszcze jedna sprawa! Chciałbym z tego miejsca wobec wszystkich, serdecznie podziękować Andre de Rivoux, za zapewnienie wyżywienia dla całej osady w poprzednim kwartale. Za ten czyn... odznaczam cię... Eee... - Wolek wziął złotą szpilkę ze swojego galowego ubrania, które dostał podczas nobilitacji, powyginał ją, po czym powiedział - Andre! Odznaczam cię Orderem Złotych Wideł, za zapewnienie wyżywienia osadzie w poprzednim kwartale!
Wolek popatrzył na Sama, który patrzył smutno. Wyciągnął drugą szpilkę i wygiął ją w nieco inny kształt, po czym wbił ją w ubranie Sama.
- Sam! Odznaczam cię Orderem Złotej Motyki, za zapewnienie wyżywienia osadzie w tym kwartale.
Po czym wyciągnął kolejną szpilkę, ale tej w ogóle nie wyginał, tylko wręczył ją Dixusowi.
- Dixusie! Odznaczam cię Orderem Złotej Szpilki, za konsekwentne dążenie do celu! Ty już wiesz jakiego!

#lacunafabularnienewbristol
#lacunafabularnieczarnolisto

@ZdenerwowanyBialorusin @Queltas @Patryk_z_lasu @Treant
Akumulat - Spotkanie Klubu Akwarelistów

- Moi drodzy Akwareliści. Zebraliśmy się tut...

źródło: comment_5CQA9yNDVxqSxEcewYWcjPk2zOnL4iK0.jpg

Pobierz
  • 3
@Akumulat:
Nick Chai - coraz więcej pijący, chociaż dalej się dobrze trzyma

Braw.. o! Dla naszego nowego kolejnego najwykształconiejszego towarzysza kolegi! Witaj w naszych szeregach! Mówiłem ci wcześniej, chodź do nas. Lepiej późno niż wcale.

Aaaa. Dzięki ci Wolesławie Detrajner szlachcicu pierwszej generacji i następnego stopnia! Złota spinka-motyka to coś o czym zawsze marzyłem.

A teraz Lev, daj mi jeszcze bimbru.