Wpis z mikrobloga

@TheJackal: dostaje trochę od swoich wyznawców, ale i tak bez przesady, on nie opływa w żadne bogactwa, przed JSM jakoś dorabiał sprzedawaniem warzyw z ogródka i praca jako ogrodnik. akurat sandżi to jest sekciarzem od władzy i wykorzystywania wahadeł życia, nie od kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheJackal:

* Sprzedaż warzyw z ogródka

* Datki od członków sekty

* Jakiś % z wody plazmowanej

I to tyle.

@Hand_Solo: Myslisz, ze za ta działkę trzeba co miesiąc płacić jakąś opłatę gruntową dla okupanta czy coś takiego? I czy to w ogóle jest legalne mieszkać w takiej budce na działce?
@dnasstorm: działka to są grosze. A są grosze, bo nie można w nich mieszkać cały rok. Ale wielu ludzi ma to w dupie i nawet domy budują.
Sprzedaż warzyw to sa grosze - on ma ogródek, nie pole. Z wody plazmowanej ma na pewno dobry procent - Assan opowiadał jak to się Sanji cieszy, jak kogoś złapie.
A datków nie docenisz. Markowi ludzie tysiące wysyłają, a co dopiero staremu sekciarzowi. To,
@Hand_Solo: Ile według Ciebie Sanjaya dostaje z datków, przyjmijmy w skali rocznej?

Ja obstawiam około 10k zł rocznie + różne dary typu koszula, różdżka/berło króla itp.

A wydatki Sanjaya ma małe, żadnego chlania ani ćpania, prostytutek także kasa zostaje. Nawet wodę do picia kradnie z jakiejś górskiej rzeki xD.
@dnasstorm: cholera wie ile teraz dostają. Ale sprzęt mają, keyboard mają. Ale jestem pewny, że Sanji wyciąga więcej niz 1k miesiecznie. Tam mieszka 4 chlopa, tego nie wykarmisz przez cały rok polem marchewki.
Ezo środowisko kasuje ostry hajs. Eter wspominał o kwotach nawet 500 zl za wywiad. Myślę, ze Sanji tez ma cennik. Do tego prywatne wykłady i sesje leczenia. Ciężko oszacować, ale na pewno nie bawi się za grosze.
@Hand_Solo: Z tego co mi wiadomo to Sanjaya nie prowadzi prywatnych wykładów i nie leczy za pieniądze, jego zdolności są przeznaczone tylko dla jego asystentów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) . Jakkolwiek by to nie brzmiało xD.

Wywiadów tez nie udziela.

A tak w ogóle to ciekawe co rodzina Domira i Barmira o
@dnasstorm: nie zrozumiales, to Sanji kasuje za zrobienie z kims wywiadu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tajemne zdolności są nie tylko dla asystentow, a dla najbliższych. Czyli dla każdego kto pochwali jsm.
Na pewno oczekuje datków za wystapienie. Ile razy to opowiada, że ludzie się promują występami z nim. A czas Sanjayi jest cenny i nie ma nic za darmo, jak to mówi guru.

A rodzina to
@Hand_Solo: A myślałeś żeby przytrollować i pojechać na działkę do Sanjiego i wbić się na wywiad xD?

Ja kiedyś myślałem, ale teraz chyba już ciężej się dostać po akcji z Assanem.

Chociaż bym chyba nie wytrzymał ze śmiechu jakbym tam dla żartów pojechał, zobaczył koronę krula i tą folię na suficie xD.
@dnasstorm: a weź przestań, jeszcze by mnie ktoś zobaczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na poważnie, to nie mam zamiaru dawać temu człowiek jakiekolwiek satysfakcji. Jakbym miał go nazwać królem, to by mi w gardle stanęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)