Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 279
#ciekawostki #kolej #pociagiboners #pociagi #orientexpress #malaszewicze
Dla ciekawskich to w Małaszewiczach stoją wagony Orient Expressu, podobno zakupił je jakiś fanatyk kolejnictwa z Węgier, ale nie może ich odebrać, bo wózki na których stoją nie są oryginalne, te właściwe stoją gdzieś na Białorusi, nie wiem na ile to jest prawda, ale słyszałem to z dwóch różnych źródeł, możliwe że to tylko urbanlegend. Do samych wagonów podejść bardzo ciężko, myślałem że jako pracownik PLK nie będę miał z tym problemów, niestety po chwili podeszło do mnie 2 sokistów z naczelnikiem, wylegitymowali mnie, zapytali co tutaj robię. Zdjęcia pozwolili mi zachować, ale kręcenie się w tej okolicy odradzali. Reszta zdjęć w komentarzach.
TheSjz3 - #ciekawostki #kolej #pociagiboners #pociagi #orientexpress #malaszewicze 
D...

źródło: comment_FxHIZmYmk3McoT5qksmR1O97NkciBgNf.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
Cudowny klimat w srodku...Ciekawe gdzie ten pociag trafi.. W moim rodzinnym miescie przerobili stary wagon tramwajowy na restauracje w stylu PRL. Orient Express moglby byc taka wersja luksusowa :)
  • Odpowiedz
@TheSjz3: A to nie było tak że one z 25 lat temu były kupione przez jakaś prywatną firmę, pojeździły trochę, a potem znowu się z tego wycofano? Bo coś pamiętam że przez jakiś czas orient-express był przywrócony i kursował.
  • Odpowiedz
@Plp_: było kilka składów orient expressu, ten stał tam bardzo długo. Niestety ludzie kradli ze środka wszystkie cenne rzeczy, dopiero po jakimś czasie zjawił się właściciel, zobaczył co jest grane ,popłakał się i zatrudnił ochronę ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak przynajmniej opowiadał mi naczelnik z Małaszewic
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Wow, robią te wagoniki wrażenie. Pooglądałem trochę Twoją stronę (przejrzę w wolnej chwili wszystkie galerie) i dodaję do zakładek. Naprawdę w niektórych miejscach aż chciałoby się nakręcić jakiś horror. Dzięki.
  • Odpowiedz