Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja z #binance Ostatnie pomyślne logowanie jakieś 1,5 roku temu. Od tamtego czasu zmieniłem telefon i straciłem 2fa. Chciałem odzyskać poprzez formularz na binance ale dostaję pytania typu ile mam DASH na giełdzie, albo innych coinów. Na pytania typu: z jakiego adresu wykonywałem przelew na binance mogę odpowiedzieć ale to za mało do pomyślnego zweryfikowania. Jest jakaś szansa na odzyskanie dostępu do giełdy?

  • 7
@Niewinnyk: jeżeli nie uda Ci się odpowiedzieć na pytania wygenerowane w pierwszym rzucie, to zawsze może wygenerować nowe.

Jeżeli mimo wszystko nie dasz rady, to otwórz zgłoszenie na support.binance.com - pracownicy supportu indywidualnie podejdą do Twojej sprawy.

PS: Nauczka aby kod zapasowy do resetu 2FA zapisać w bezpiecznym miejscu i najlepiej w kilku kopiach.
@Niewinnyk: Binance ma jesen z najlepszych suportów na świecie, szybko odpisują i na pewno się dogadasz. Przypomnij sobie jak najwięcej szczegółów. Odzyskałem tam stellary dla jednego Mirka w kilka dni, źle wysłał.