Wpis z mikrobloga

Śmiechem żartem ciekawe na ile odpalenie na revolucie kupowania krypto mogło mieć wpływ na pompę? Bo pierwszego dnia odblokowania funkcji kupiłem każdej za 10 zł, było to ok końca kwietnia, a teraz po 2 tygodniach mam każdej po 15zl.... Łatwość kupowania na Revolut daje do myślenia jak wiele osób mogło zrobić tak jak ja....

#kryptowaluty
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dplus2: ja na revolut kupowałem część w dołku w grudniu, łatwość tego jest aż przerażająca, raz pijąc wódę z kumplami, już przy końcówce jak poszli na szluga to szybko doładowałem konto o 500zl i zamieniłem na ltc, rano patrzę z uśmiechem co zrobiłem ale tego nie cofnąłem, teraz mógłbym to zmienić na 1800, tak że tego.. się czy to ma wpływ na kurs? Czy revolut kupuje krypto jak dajesz zlecenie czy
  • Odpowiedz
@dplus2: @maliczek: Revolut ma instrumenty pochodne oparte o krypto (ciekawe w oparciu o które giełdy wyliczają kursy) więc nie stajesz się realnie posiadaczem krypto a po prostu wpisu u nich choć najpewniej oni zakładają pozycje przeciwne i to hedżują jakoś.

Z tych powodów nie da się do Revo ani przysłać ani wysłać krypto. Ale to musi być kwestia czasu, troche jestem zdziwiony że jeszcze w to mocniej nie weszli :>
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dplus2: im jest droższe tym większa różnica, ja kupiłem ltc po 100 coś, nie pamiętam jaki był kurs sprzedaży. Ale to skutecznie przeciwdziała day traidingowi
  • Odpowiedz