Wpis z mikrobloga

Mam 9 lvl, ale wciąż czuję się zagubiony w tej grze ( ͡° ʖ̯ ͡°). Niby w ekwipunku mam mało itemów, ale waga ciągle dobija do limitu. Czy jest tu jakieś sekretne menu z przedmiotami obciążającymi postać? Do tej pory nie bawiłem się w ogóle w C.A.M.P. Warto zacząć od rozbudowania tego zanim znowu zacznę robić questy?
#fallout76
  • 3
A przetwarzasz sobie te wszystkie śmieci na częsci przy dowolnym warsztacie? Jak rozbierasz na częsci to waga idzie mocno w dół. Są też specjalne perki, które obniżają procentowo wagę śmieci, jedzenia, broni i innych itemów. Generalnie najlepiej to znajdz sobie jakies miejsce zeby postawic campa, zrob sobie skrzynke na itemy, jakis warsztat i bedziesz mogl zawsze sie szybko przeniesc do bazy i wszystko schowac, a rozbudową bazy i tak dalej to wedlug
@Kipciu: Tak, przy każdej stacji ciągle przetwarzam wszystko na części. Nawet nie zbieram broni, bo wszystko dużo waży, Wczoraj wybudowałem tylko podłogę i skrzynkę i zostawiłem w niej cały "junk", ale i tak miałem ponad 100wagi. Pewnie żarcie mnie tak obciąża, bo nic innego nie mam. Jak tu się capsy zbiera? Fallouta 4 traktowałem jako symulator power armora i bawiłem się dobrze, tutaj muszę podejść do tego tak samo xd.
Noo żarcie i napoje potrafią dużo ważyć dlatego nie ma co zbierac tego duzo na zapas, bo to lezy praktycznie wszedzie, wiec z glodu i pragnienia nie padniesz. Kapsli najwiecej dostaje sie za misje, a zeby znalezc tak gdzies luzem to rzadko i w bardzo malych ilosciach, najwiecej chyba 15 kapsli znalazlem za jednym razem. Jak mialem w ekwipunku jakies niepotrzebne bronie czy pancerze to sprzedawalem w sklepie to tez cos wpadlo